Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szerencsés bevallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerencsés bevallani egy lánynak hogy többet érzek barátságnál, ha eddig nem igazán hoztam tudtára, hogy tetszik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szalagavatón táncoltunk együtt, a próbákon sokat beszélgettünk, s néha-néha mutatott olyan jeleket, mely szerint talán én is tetszem neki. Mostanában nem igazán beszéltünk, csak pár mondatot - osztálytársak vagyunk - s nem tudom mennyire lenne célszerű így "letámadni", s elmondani mit érzek. Nem igazán akarok kertelni, szeretem az egyenes utat választani. Tapasztalat, tanács?

2013. máj. 1. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem előbb adj neki te is jeleket aztán ha ő is ad udvarolj neki
2013. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, először adj finom, de félreérthetetlen jeleket neki! Az egyenes beszéd lányokkal szemben a legritkább esetben vezet jóra.
2013. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdezz rá nála.
2013. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen érthető jelekre gondoltok?
2013. máj. 1. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Bókolj neki, gyakran érj hozzá, vegyél neki néha vmi apróságot!
2013. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csak apró jeleket adj neki,és ha ebből,majd észre vesz valamit akkor jobban fog kezdeményezni:)
2013. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!