Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van hogy egy pasi könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy egy pasi könnyen megsértődik? Vagy csak ürügy volt neki a szakításra?

Figyelt kérdés
Egy hülyeségen összevesztünk, vagyis én kérdőre vontam hogy akar-e még velem lenni vagy inkább a haverjaival van. (Tudom hülye kérdés volt, alap hogy a haverokkal van, régebb óta ismeri őket mint engem). Na és ezen úgy megsértődött hogy szakított velem és 1 hete nem beszéltünk. Sehol sem válaszol nekem. Létezik hogy ilyen érzékeny egy pasi?
2013. ápr. 30. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezért biztos, hogy nem szakít egy ép eszű ember :/

...

2013. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Létezik hát, őket hívják ratyiknak. Inkább keress valami normális srácot ő meg csókolgassa csak a haverjait :D
2013. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta az előző barátnőivel is ezt kellett végig csinálnia és hogy neki erre nincs szüksége. Meg hogy egy tipikus női tulajdonságomat dobtam be: a hisztimet. Pedig csak ennyit mondtam :D Vagyis írtam mert chaten vesztünk össze.
2013. ápr. 30. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Deeeee még chat-en szakít a barátnőjével. Bátor gyerek :D
2013. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg attól majrézik, hogy papucsférjet akarsz csinálni belőle. Ez annyit jelent, hogy képtelen kezelni a helyzetet, vagyis nem tudja, hogyan legyen domináns egy kapcsolatban. (Mert akkor csak annyit mondott volna, hogy most elmegy a haverokhoz, és kész.)
2013. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Meg hogy egy tipikus női tulajdonságomat dobtam be: a hisztimet"


Nekem úgy tűnik, ő a hisztis. Bevágta a durcát, és most gondolom azt várja, hogy könyörögj neki. :DD


Én ezt úgy hívom, hogy érzelmi zsarolás. Ha sűrűn eljátsza, akkor nem erőltetném vele a dolgot. :(

2013. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most csinálta először velem. De tudom hogy a volt csajával is ez volt. Vagyis ő elmesélte hogy az a lány "ilyen-olyan elviselhetetlen volt meg hisztis" és hogy ő ezt nem bírja elviselni és emiatt szakított a csajjal. Most velem is ezt csinálta.... De mondom az a lány olyan "kis cukicsaj" nem? (mert ismerem valamennyire) mire azt mondta hogy de, elsőre az, de amúgy elviselhetetlen hisztigép. És a 3 év alatt amíg együtt voltak, hol jártak egymással, hol külön voltak. Már értem hogy miért.


De én meg elhittem amit mond, hogy milyen szörnyeteg lehetett a csaj. Hozzáteszem ő szakított azzal a lánnyal is, és bár ennek 2 éve, mai napig keresi őt a csaj hogy "De békülünk ki te fontos vagy nekem, próbáljuk meg újra". De neki nem kell már az a lány mert mégegyszer nem akar vele bajlódni. Mármint a lány hisztijével...


De amúgy tényleg ő a hisztis. Most nem tudom mit csináljak? Könyörögni nyilván nem fogok, de azért jó lenne megbeszélni.

2013. ápr. 30. 14:37
 8/10 macso99 válasza:
Nekem volt egy barátnőm és hát nem volt túl komoly de azért kedveltem és csak úgy viccből ilyeneket vágott a fejemhet hogy bunkó, idióta vagyok mikor egy rossz szót nem szoltam hosszá és még ajándékot is vettem előtte neki. Oké ezt elmondtam neki és ,ég neki ált feljebb mert hogy ez csak vicc. Jó ezt is türtem aztán ok nélkül visszaküldte az ajándékot és egy levéllel hogy örökké barátok leszünk. Fasza mondom legalább megszabadultam tőle de az hogy még azt a szutyok névreszóló drága ajándékor is visszaküldte na ettől kaptam agyfaszt. Szóval ja egy pasi megsértődhet de lehet hogy csak hátrálni próbál. Ez egyéntől függ.
2013. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Üzenj neki, hogy ha szeretne békülni, hívjon fel téged. Viszont ezután már ne keresd. Ha nem hív, akkor vége. Később úgysem lenne nyugodt kapcsolat belőle.
2013. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szánalmas egy alak :D

Ezért dobni?

Ha ezt csinálta sztem 2 okból lehet:

-1. Már nem akart semmit és ez egy ürügy volt.

-2. Azt akarja h mutassd ki h fontos neked.

De sztem az 1.

2013. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!