Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocksztárok, rockzenész pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocksztárok, rockzenész pasik milyen csajokra buknak? Milyen nőt vesznek el feleségül?

Figyelt kérdés
Külsőre gondolok főként, de belső is érdekel!!!!!

2013. ápr. 28. 22:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

egy nőnek nincs kora. kár szegény ozzyért:)::) a sok drog:)

amúgy tényleg nem csoda, hogy most már kutyának sem kéne

2013. ápr. 28. 23:08
 22/29 anonim ***** válasza:
Na tipikus b*zis kis nyálgép volt, mostanra sokkal jobb lett. Menőbb ez a nem-túl-szép kinézete, mert hát a rockerek ne legyenek már idétlen szépfiúk nem? Az a beksztrít bojz dolga meg a többi hulladéké.
2013. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

cáfolom, hogy ha rocker-t szeretne neki is annak kell lenni, ill. úgy kell öltözködnie :) én is az vagyok ( csak metált hallgatok, rockot nem is..) és nagyon nagyon kevés szép rocker csajt látok.. legalábbis aki nekem bejönne, de tök mind1 nem az a lényeg, hanem az, hogy nálam pl úgy van ha bejön az illető külsőleg belsőleg lefosom milyen zenét hallgat és nem öltözködik úgy:) és nem én vagyok az egyetlen, mert ismerek még ilyen embert:D

de azt jól írtad, ők sem egyformák... biztos van tombolós típus, és megállapodós is:) Alexinek is volt csaja..:D

19/f

2013. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

azt én is tudom ám h nem kell hozzá rockernek lenni, én például nem öltözöm úgy, de azt hallgatok.

egyáltalán nem nézek ki úgy, mégis bejövök nekik. viszont a szenvedélyesség nyerő náluk!

2013. ápr. 28. 23:14
 25/29 anonim ***** válasza:

sőt, Alexinek az a felesége volt:) és nemhogy nem egy modell, de egyszer azt olvastam valahol, róla szóló oldalon, hogy "mint tudjuk, a szerelem vak, ez esetben mindkét szemére:)

a szépfiúság meg, hát pl. Sebastian Bach nagyon szép volt fiatalon, de most se rúgnám ki az ágyamból...nem azért, mert az volt a divat, meg cukifiú akart lenni, hanem szimplán totál szabályosak voltak a vonásai. Brett Michels, vay hogy hívják (a Poisonos pasi annyira nem vagyok otthon) is jól nézett (néz) ki, Eddie Vedder is, saját jogon, és nem cukifiúsan, mint a Backstreet boyék akarnak, gondolom.

2013. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell "rondának lennie" valakinek, csak mert rocker:DDD
2013. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ja, és nekem is volt egy exem, aki határozottan szép férfi volt, és ő is rocker volt )alapban olyan társaságba jártam, én is az vagyok, de én sem öltöztem soha annak, ok, van egy bőrdzsekim. de amúgy se vagyok mai csirke, kiöltözős munkahelyem van, 37 évesen már nem ez a fő, hogy látszik-e kívülről. ez belülről jön, nem attól lesz valaki rocker, mert annak öltözik, max. úgy húszéves korig..
2013. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

13# vagyok.

Azt öltözködést csak azért írtam, mert más az ha egy csaj azzal tűnik ki a tömegből hogy egy bakancs van rajta, vagy kb semmi. Engem nem érdekel mibe öltözik (amíg normális keretek között van), de amikor már átcsapunk abba a végletbe hogy a melle jobban látszik mint az arca, na ott már komoly gondok vannak :D

Persze nem azt mondom, hogy nem indítja be a fantáziámat (bár némelyik már tényleg annyira villant hogy inkább röhögök rajta minthogy bármilyen hormont termeljek), de azért még mindig inkább egy enyhén punk csajszi kéne mint egy pinkbe öltözött villogtatós plázapics...

Egyébként a rocker csajok között is van szebb is meg kevésbé szép is. Én ismerek olyan (külföldi) rocker csajt, akinek olyan vonásai vannak hogy még csak a homlokát látod de már beindulsz. Szóval, ja, változó :)

2013. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
persze, de anélkül is lehet normálisan öltözni hogy rocker cuccot vegyél fel és mikor ezt mondtam eszembe se jutottak a plázamacskák:D azért nem mindenki öltözik úgy és még se rossz xd na ugye azzal sincs semmi gond(:
2013. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!