Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocksztárok, rockzenész pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocksztárok, rockzenész pasik milyen csajokra buknak? Milyen nőt vesznek el feleségül?

Figyelt kérdés
Külsőre gondolok főként, de belső is érdekel!!!!!

2013. ápr. 28. 22:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hogy mertél minket átlagos embereknek nevezni? :D
2013. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ők nem nősülnek meg.

Szegény Kurt megtette,de rá is b@szott rendesen.

2013. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

Tök jó hogy a fele ember aki itt kommentel, annak köze nincs a rockzenéhez, csak azt látja a rockban, hogy ÚÁ B@SSZUNK SZÉT MINDENKIT METÁLL ÚÁ


Nagyon nem.. Mint az egyik értelmesebb válaszoló is írta, a rockerek is emberek (bármily meglepő), tehát változó kinek mi kell.

Valaki tényleg csak arra megy hogy élvezze az életét, és minden turnén más nővel van, a szállodai kalandokról meg ne is beszéljünk.

Valaki meg békésebb, hűségesebb, és egy nővel foglalkozik rendesen.

Én pl. 15 éves vagyok, fiú, valahol a punk a metál és hardrock között, és abszolút nem az a világszemléletem mint rohadt sok korombelinek, hogy: 'yolo, dugjunk, igyunk, úa, most kemények vagyunk'.

Nekem a rockzene az életemben kb. több részt tölt ki mint az alvás meg minden más, és a gitározással is vannak kisebb terveim (tényleg csak kisebbek, ne emiatt pontozzatok le), tehát mondhatjuk, hogy én érdemleges választ tudok adni.


Mit akarok? Romba dönteni és szétzúzni mindent, majd ha ez megvan, akkor egy kedves csajjal (aki nőies, és hasonló érdeklődési köre van mint nekem) felépíteni egy új világot ami csak az enyém.

És nekem ez a rock, hogy kialakítsd a saját világod, ahol csak én vagyok, meg azok akik nekem kellenek, a többieket pedig kizárni a francba.


Amúgy tipp: Ha a rocker pasik jönnek be az csak akkor fog müködni, ha te magad is rocker vagy. Anélkül nem fog menni.

Persze ha csak ágyba akarsz bújni valakivel (nem sértésnek szánom) akkor csak szimplán öltözz kicsit rockosabban, és csábítsd el. (nekem külsőre annyi, hogy ne maga villogtató legyen, legyen szép arca, nőies alakja, lehetőleg legyen olyan akit úgy érzem védeni kell. Ha ezek megvannak akkor általában már mered a szemem, na meg más is ;D )

2013. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

aranyos és nagyon éretten gondolkodó 15éves vagy!szép h vannak még ilyen fiúk.

korábbi hozzászólásokra reagálva--

szerintem 1 rockzenész nem átlagos a munkáját tekintve, mivel a művészet eleve nem átlagos. ezt én gondolom így, más másképp látja.

lukácsról meg annyit, hogy lehet h csak a hugiról meg mamiról nyilatkozik, de komoly kapcsolata van.

más részt meg azért tettem fel a kérdést, hogy eddig úgy vettem észre, eléggé 1 típus jön be a rocksztár pasiknak, csinos, szexis, modell alkatú , áltban szőke hölgyek. eddig eléggé dekoratívakat vettem észre oldalukon, és ezért érdeklődtem, más hogy látja!

2013. ápr. 28. 22:53
 15/29 anonim ***** válasza:

10es, hány éves vagy, öt?


amúgy, azért dehogynem vannak eléggé tartós házasságok, lásd pl. pont Ozzy, elég régen együtt vannak, meg nem is nagyon hallottam olyanról, hogy ő annyira nagy nőcsábász lett volna...Sebastian Bach is elég sokáig volt házas, gyakorlatilag egész életében együtt volt a feleségével, valami 16 volt mikor összejöttek, és egy-két éve váltak el, 40es korában...Bruce Dickinson is házas, nem gazán volt hírhedt nőcsábász ő se, James Hetfield is házas, gyerekes, és ő se szokott szerepelni a hírekben, hogy folyton váltogatná a nőit.

2013. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
ozzy azért nem egy főnyeremény, nem ébrednék reggel mellette:DD
2013. ápr. 28. 22:58
 17/29 anonim ***** válasza:
azért hiszed azt, hogy a rocksztároknak egyféle típus jön be, mert pont azokat szokták emlegetni a hírekben. amikor x. rocksztár össze jön y modellel. de pl. így kapásból meg tudod mondani, hogy néz ki James Hetfield felesége? vagy Bruce Dickinsoné? nem mindnek az a lényeg, hogy szupermodell, stb. legyen.
2013. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Sharon viszont szereti. nyilván, mert elég régóta együtt vannak...és fiatalon meg jól nézett ki. hány éves vagy amúgy? egy bizonyos koron felül már kevésbé számít, hogy ki hogy néz ki...
2013. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ozzy bácsi nagyon ronda, nem is csoda, hogy nem bohóckodott sokat.
2013. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

fiatalon egy csöppet se volt ronda.

tessék

[link]

2013. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!