Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a rockerek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 22:56
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen,mivel én is szeretem a rockzenét:)

19/L

2013. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Perszeeeee

És Brigi07 ez a csávó nagyon jól néz kiiii.. menőőőő

2013. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
80%

Axl Rose a kib*szott istencsászár, és persze mellé jön Slash

az überistencsászár

2013. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
9.: miért az acél betétes nem normális cucc ?:D amúgy könnyen előfordulhat hogy 1 rocker többet szánt a ruházatára mint 1 "igényes" emberke már csak azért is mert tudom is énm ilyen márkás divatos csukát haza viszel egy huszasért de egy jó bakancs 30-40knál KEZDŐDIK :D és míg előbbi le rohad a lábadról 1 év alatt utóbbi 10 évig bakancs marad :)
2013. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
úgy lástszik mégsem haltak még ki a Rocker csajok és fiúk :D
2013. ápr. 27. 23:10
 16/46 anonim ***** válasza:
75%

a rock halhatatlan

évtizedekkel később is hallgatják


megnézed a mai szarokat (pl gangam style) milyen felkapott volt erre mostmár senki sem beszél róla

2013. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
ott a pont! :)
2013. ápr. 27. 23:12
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

ajj, én betétest akartam, de anyámék azt mondták, h "még minek az a lábadra? Hát lecsúszik róla!" aztán meg röhögtek. Pedig a vasbetétes a kirááály!

És azzal simán szét lehet rúgni mindenkit :) én részben ezért szerettem volna ilyet

2013. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Na, ha már vannak itt GNR fanok akkor hallgassátok:

http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE

Csak a ROCKKKK!!!ÁÁÁÁÁnégy!!!!

2013. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Brigi b*zdmeg véletlenül lepontoztalak! bocsi... cserébe bosszút állhatsz! :D

egyébként igazad van! pl. Nirvana se mai... jajj de az a mosógépes szir-szar feldolgozás xDDD hajamat téptem....

van 1 szám, megy náluk max 1 évig azt cső süllyesztő:)

itt ilyen nincs... + szerintem igényesebb, mint a pop vagy akármi ( Dubstep nálam nem zene ), milliónyi műfajjal és azok milliárdnyi keverékével:) de nem akarok vitát :D

meg amúgy miért haltunk volna ki?:D:D

mondjuk én bakancsot csak télen veszek, az se olyan hosszú szárú... nekem annyi pénzem nincs xd ez meg ingyen vót, azzal meg sírba tudnak kergetni, hogy jön a jó idő nem feketébe kell mászkálni, meg most már nem árulnak fekete cuccokat nézd meg ennek a lábán ez van annak az, ez a divat DE B*ZMEG KI NEM SZARJA LE és ilyenekkel vagyok körülvéve xD

2013. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!