Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félénkek a "nem átlagos" lányokkal? Vagy igazából nem is én kellek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolában. Nagyon tetszik. Szerintem a legtöbb lány lesz*rja, észre sem veszi, de én olyan kisugárzást érzek benne, hogy egyszerűen odavagyok érte, pedig nem is ismerem. Szerintem elég félénk, az látszik rajta, de én tuti, hogy nem fogok kezdeményezni. Már pár fiúnak bejöttem és akartak velem járni, de valami miatt egyikük sem volt az igazi így én nem engedtem. A lényeg, hogy állítólag szemrevaló vagyok és nem átlagos. Viszont van egy barátnőm, akinek szintén tetszik a fiú. Szerintem a barátnőm is szép, de ő már inkább átlagosabb. Ha együtt vagyunk, mindig engem néznek meg, ami szerintem nem túl pozitív, én legalábbis nem örülök neki, mert lehet, hogy ez neki rosszul esik. Nem tudom eldönteni, hogy a fiúnak melyikünk jön be, Én vagy ő? Semmi konkrét jelet nem ad, csak régen többször is nézett, engem is meg a barátnőmet is. Tudja, hogy odavagyunk érte? Úgy szokott nézni, mintha bejönnék neki, de állítólag a barátnőmet is. A napokban viszont már inkább az a jellemző, hogy ha a barátnőm meg én szembemegyünk vele a folyosón, elnéz másfele, nem néz a szemünkbe, múltkor még az ajtónak is nekiment:DD Mintha zavarban lenne.. olyan kusza az egész.:S Vélemények?

2013. ápr. 27. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
picit fennhordod az orrodat és a pasi fél attol hogy elhajtod, mert ellentétben veled ö átlagosnak érzi magát, és a mai tini generáció nyakig van tötlve a médiával miszerint a páwáké a jövö és az átlag srácok kihalnak. :)
2013. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Buborék Fejü ***** válasza:
100%
Ha a barátnöd talpraesettebb mint te, akkor ö kezdeményezni fog a srácnál, te meg majd nézheted az egoddal együtt, hogy milyen boldogok :)
2013. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem fog kezdeményezni

de áruld már el, hogy miért nekem kéne? nem tehetek róla, addig amíg nem érzem azt, hogy én bejövök neki, addig nem tudok rámosolyogni meg ilyenek, hülyét csinálni meg nem fogok magamból.. mit csináljak? szerintem esélyemsincs nála

2013. ápr. 27. 20:58
 4/8 Buborék Fejü ***** válasza:
Szerintem ö sem akar "hülyét csinálni magából". Mármint a srác. Akkor nincs más teendö, míg vársz és összejön egy olyan lánnyal, aki kedves és esetleg bátorítja. Aztán ugyancsak puffoghatsz, hogy miért nem veled jár... ráadásul féltékeny is leszel a másik lányra. Tipikus :)
2013. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D igazad van...

sajna nem látok kiutat, úgyh ez marad így

2013. ápr. 27. 21:28
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy azért sem akarom 'bátorítani' mert a végén még kiderül, h a bnőm tetszik neki akkor meg koppanhatok :)
2013. ápr. 27. 21:29
 7/8 Buborék Fejü ***** válasza:
Ahogy érzed... Sok sikert :)
2013. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kizcar ***** válasza:
Elég makacsnak tűnsz. Mi van akkor ha koppansz? Belehalsz? Úgy is fogsz előbb-utóbb.
2013. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!