Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FiúKTényleg van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FiúKTényleg van olyan, hogy a lány "túl szép" és nem mertek odamenni hozzá, és szóba elegyedni vele?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 21:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
31%

jah van, foleg ha te egy szerencsetlen luzer vagy!

17/L

2009. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert valószínűleg egy nagyképű p*csa és/vagy n+1 éve van barátja, úgyhogy semmi esélyem nála...
2009. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

hát igen, van aki senkihez se mer hozzászólni :D

inkább csak stírölik... na az gáz

2009. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
2. nem lehetsz ennyire pesszimista! Lehet, hogy csak beképzeltnek néz ki, de tök aranyos, ha mersz vele beszélni nem?
2009. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

nekem nem akadály az ilyesmi, én még képes vagyok arra is hogy az utcán vad idegen csajhoz oda megyek és leszólítom

kezdő duma: szia megtudnád mondani az időt? :) tovább lépve hol laksz ? :)stb nekem mindegy mien

2009. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Változó. Van akihez odamegyek, de van akiről süt, hogy egy nagyképű ribanc és ő csak a nagypofájú diszkópatkányokkal hajlandó szóba állni. Húgom volt osztályából kapásból mondok 4 ilyen csajt.


18/F

2009. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

mmm... A ránézek ribanc taktikával én is sokáig éltem, de rájöttem, h nagyonnemműködik...


Nem egy olyan csajt ismerek, akit nagyon félreismertem emiatt...

2009. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
nem szeretem a túl szép embereket. nem vagyok csúnya, nem azért, de a túl szép csajoknak a falinaptáron, az újságban, és a táncrúdnál van a helyük, nem lógnék velük, oké, hogy dugnám őket, de mindenkit dugnék, akit nem találok visszataszítónak, szóval ez így semmi. én nem megyek oda hozzájuk, de nem azért mert félek, hanem mert tényleg, őket nézni kell, esetleg néha szex, de én nem járnék egy olyannal. :)
2009. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Egy haverom mondta.

,,Mindenki meg kell nyitni, akinek két lába és rövid szőre van." :D


Nem szabad félni egy lánytól csak azért mert szép. Odamegyek hozzá és bizonyítsa be, hogy mit tud ezen kívül. Ha semmit akkor hagyom. Nem lehet beégni. Illetve minden csak a fejben dől el. Ha félsz be lehet.


18/F

2009. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
"A csúnya nök ezerszer jobban kefélnek, mert ritkábban akad a hálóra pali" -.... ezt nekem egy pasi mondta. Azt hittem, lepetézek. Nem vagyok csúnya nö... söt, határozottan csinosnak tart a környezetem... mégsincs pasim. Nem vagyok nagyképü, utálom a "plaza-cica" -megjelenést. Nem öltözöm kihívóan, bár azt mondják, jó alakom van - ezt hangsúlyzonio kéne. Sokszor azt gondolom, ha mini szoknyát hordanék és kirtaknám a kirakatba a telt melleim, akkor közel nem kéne ennyit szenvednem, hogy legyen végre egy pasim. De nincs. Nem szólítanak le.... , mégcsak nem is rohamoznak bókokkal. Igaz, van egy-két "félreérthetö" megjegyzés néha, amit ha akarnék, vissza tudnám passzolni a labdát...... de nem merek belemászni ilyesfajta ismerkedésbe. talán ez a gáz.... De én is azt érzem, ha talán rondább lennék, hamarabb lenne pasim.
2009. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!