Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ez mind miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez mind miattam van? Nem értem, hogy miért csinálja ezt.

Figyelt kérdés

A történet lényege az, hogy megismerkedtem egy sráccal.

Eleinte kijárkáltunk csak úgy csavarogni, dumálgatni, de csak úgy hogy valamelyik haverja is velünk volt(útközben velük is jóba lettem). Ezzel nem is volt semmi gond. Kb. 1 hónapja komolyabbak lettek a dolgok amikor is már bejárt hozzánk és majdnem minden nap találkoztunk pár órácskára, de csakis este... és persze ketten. Közben az egyik haverja folyton mondogatta neki, hogy miért mész hozzá, át fog verni, meg hogy miért vagy vele annyit, meg hogy ő nem jön gyertyatartónak, holott nem is volt az, mert sokszor mi hivtuk ki és az nem jelenti hogy gyertyatartó lenne! Tegnap pedig megint ez előfordult, hogy ezeket mondta neki, de előttem és elég rendesen piszkált engem is a szavaival, amire persze próbáltam visszavágni. Este pedig kihivtuk megint őket és viccesnek vélve a dolgot elbújtak kint, a két srác pedig elég rendesen összeveszett a telefonba és megint jött a gyertyatartós szöveg. Előtte soha nem viselkedtek igy vele! Most ott tartok hogy megmondjam a srácnak, hogy hagyjuk a kapcsolatot.. Mert nem birom elviselni hogy a haverja ilyen a sráccal. Mindig is jó haverok voltak! Most ezek szerint én boritottam fel ezt a jó kapcsolatot...


2013. ápr. 27. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Féltékenység.
2013. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem te borítod fel...a srác haverja a bolond. Ha tetszik a csávó beszélj vele, és mond neki, hogy a haverja bánt téged, és próbálja rendezni a dolgot. Itt nem neked kell megoldást találni, hanem a srácnak :)
2013. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ennyire? Nincs mire féltékenynek lennie, hisz neki is lehet akármennyi bnoje..
2013. ápr. 27. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy a barátjára féltékeny, mert ő akar veled összejönni, vagy pedig arra féltékeny, hogy a barátja téged fontosabbnak tart. Inkább az első variáció a lehetségesebb.
2013. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a haver homár és féltékeny rád?
2013. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vattaa: tegnap egész este errol beszélgettunk.. és nem jutottunk elorébb, de azt se akarom, hogy ne legyenek barátok, mert én most vele vagyok..


4.- nemgondolom, hogy én kellenék a srácnak, de hát aztán kitudja, hogy mi van a másik fejében!


Kiha-nim- nem homár :D nagy nocsábász

2013. ápr. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!