Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom ha bejövők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maxwell90 kérdése:

Honnan tudom ha bejövők egy lánynak?

Figyelt kérdés
16 vagyok van egy lány (18éves)a sulimban aki nagyon tetszik és bekerűltem a barári kőrébe,suliban sokszor osszeakad a tekintetűnk,meg iolyan aranyosan is szokott köszönni is,
2013. ápr. 26. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mindig néz de csak akkor, amikor azt hiszi te nem látod, akkor tuti bejössz neki! :)

2013. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gedeon-bácsi válasza:
Hogyha kezdeményez veled beszélgetést,hogyha mindíg veled nevet ha mondassz valamit, illetve amit az 1. válaszoló mondott.
2013. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, nőknél semmi sem biztos és semmit sem szabad készpénznek venni. Mindezt azért mondom, mert bár jópár évvel idősebb vagyok nálad, én is voltam hasonló gondban. Ne éld bele magad semmibe, ne higyj a szemednek és akkor nem fogsz csalódni. Miért mondom ezt? Volt olyan lány, aki megkérdezte, van-e barátnőm. Volt olyan is, aki feltűnően nézett és már a haverjaimnak is feltűnt. Volt olyan, aki elhívott egy közös reggelire. Volt olyan, akit elhívtam randira, és igent mondott. A közös ezekben a lányokban az volt, hogy egyik sem akart semmit és én éreztem magam kellemetlenül, hogy többet gondoltam a dolgokba. Nem tudom, érted-e, mit akarok mondani, de lényeg a lényeg: a lányok esetében csak akkor lépj, ha biztosra mész, ellenkező esetben rendesen felsülsz.
2013. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utólsó: igen értem :/ sajnos sokszor van ilyen
2013. ápr. 26. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszlolónak nagyonis igaza van, de a lányok azt sem szeretik, ha sokáig vársz a randira hívással, mert akkor ők hiszik azt, hogy neked nem tetszenek.. a többesszám azért, mert ez nem csak 1 lánynál van így:)
2013. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!