Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, bejövök ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, bejövök ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Miután kilépett egy több éves kapcsolatból, nem akartam egyből rámászni, ezért csak ismerkedtünk, meg egyszer egy buliban csókolóztunk, meg együtt voltunk ott végig (eléggé bejöttem neki, csókolgatta a nyakamat, meg úgy alapvetően nagyon szenvedélyes volt). Aztán végül én nem léptem időben, összejött egy sráccal... azóta is együtt vannak, már 4 hónapja.

De csoporttársak vagyunk, sokszor beszélünk, gyakran egymás mellett ülünk és végignevetjük az egész órát, a humoromat tuti, hogy nagyon bírja, és én is az övét.

Arról a csókról meg arról az estéről még sose beszéltünk, de ha akkor annyira tetszettem neki, még biztos most is, nem? Akkor mégis mi ez az egész? Akar valamit vajon? Vagy ha esetleg szakítana, akkor lenne esélyem? Lépnem kéne valamit?

Nagyon jó csaj, és tényleg hihetetlenül jó fej is emellé. Nem tudom kiverni a fejemből...


2013. márc. 11. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Buliban sok mindent csinálnak a népek, gyakran különböző tudatmódosító szerek hatására. No meg hát különösen tizenéves korban "illik" tapadósan "táncolni", vadidegenekkel (is) smárolni stb., enélkül sz*rt se ér a buli. Ettől függetlenül lehet, hogy bejössz neki, de mivel van barátja, így nem akar kilépni a kapcsolatból (vagy csak habozik). Hogy lenne-e esélyed, azt nem tudom, elhívod randira, ha szakítanak, aztán meglátod, hogyan reagál majd.
2013. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk, nem tapadós táncolásból indult ki a csók, hanem tök jól elbeszélgettünk és abból, és csak utána jött elő ez az énje, hogy jobban beindult. Na meg előtte ez a buli előtt is volt már, hogy egyszer-kétszer beszéltünk, de akkor meg még a másik barátjával volt együtt, azért nem is akartam ráhajtani...
2013. márc. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!