Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történt a mai lányokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai lányokkal? Állandóan vihognak, bunkók aztán meg lesnek ki a fejükből hogy nincs pasijuk.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"aztán meg lesnek ki a fejükből hogy nincs pasijuk"


Én azt kijavítanám erre:


aztán meg lesnek ki a fejükből hogy az összes pasi átvágja őket

2013. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is szoktam vihorászni, bár érettségire készülök, még nagyon gyerek vagyok. Ez van, szerencsére nem volt semmi trauma eddig, ami arra kényszerített volna, hogy idő előtt felnőljek. De nem szokásom pl bunkózni, csak gyerek vagyok, nem "paraszt".

Amúgy tipikus jelenség, amiről beszélsz. Nem rájuk kell koncentrálni ;)

2013. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Hé,szálljatok le rólunk lányokról s*ggfej pasik!Ne ócsároljatok minket! Ti sem vagytok különbek a másik nemnél. L
2013. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hey hey hey 13-as... tolerálja magát kérem. :)
2013. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Smooth Operator válasza:
Próbáld ki, hogy akkor mész oda hozzájuk amikor pont "lesnek ki a fejükből hogy nincs pasijuk." Hátha célravezetőbb :)
2013. ápr. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem vihogok, nem vagyok bunkó(csak azzal aki megérdemli), és van párom 5 éve. Mi a probléma? Amúgy milyenek voltak a régi lányok? Ismerted őket? Na ugye hogy nem...
2013. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Amúgy milyenek voltak a régi lányok"


Biztos nem olyan idióták mint a mai lányok

2013. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Persze mindenki a múltba vágyódik, mert a rossz dolgok elfelejtődnek, és hogy nem illett elválni, gyereket egyedül nevelni, bele voltak kényszerítve a rossz házasságba. Párom mamáját verte a férje pl, de nem válhatott el. Én nem hiszem, hogy jobb volt a helyzet. Érdekházasságok tömkelege kötődött régen, szerinted ez olyan idilli? A lószart voltak jobbak az emberek, ugyanúgy voltak idétlen vihogó nők mint most, és ugyanúgy voltak értelmesek is! Ennyit erről.
2013. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem az életkörülményekről van szó.Az emberek sokkal normálisabbak voltak régebben,mégha meg is játszották akkor is
2013. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!