Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy lány nem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány nem egy csinibaba, akkor miket tehet annak érdekében, hogy pasizni tudjon?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! :)

2013. ápr. 25. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
okean! Hát ez szemléletes volt, de az a fura, h marha jól kifejezi a lényeget. Szóval nem jó, ha tudatjuk, nem tetszünk magunknak? Miért?
2013. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Smooth Operator válasza:
Egyébként mire gondolsz pasizás alatt? Mi lenne a konkrét cél, elég ha csak jól érzed magad vele vagy esetleg többre vágysz.
2013. ápr. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a csinibabákat, nekem a hétköznapi, átlagos lányok az eseteim. :)
2013. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
tudom hogy közhely, de légy önmagad! :)
2013. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Küldj képet priviben, és megmondom, hogy lehetsz csinibaba.

Átlagban, minden nő lehet csinibaba, ha tesz érte.

És a férfiak, sajnálom, de igenis a külsőt nézik először, még nem jött el az a kor, mikor ki van cetlizve a homlokunkra, hogy ilyen vagyok, szeress meg.

Nem. Nem leszel olyan mint a plakáton lévő lányok, és nem lesznek akkora dudáid, mint a tévében szereplő nőknek.

Nem átalakítani kell a tested, hanem megtanulni használni, és kihozni belőle a legtöbbet, amivel a Teremtő megáldott.

2013. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is küldj képet, légyszi, és megmondom, milyen vagy, és mit tegyél! Ezt mint hetero lány írom :)
2013. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!