Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért értelmi csajoznom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értelmi csajoznom, ha úgyis csak a külső a lényeg a csajoknál manapság?

Figyelt kérdés
Tapasztalom, hogy akárhol is ismerkedjek lányoknál a külsőm miatt elutasítanak. Most is több lány is egyből azzal jött online, hogy küldjek képet magamról. Megírtam inkább, hgoy csúnya vagyok és hagyjuk ezt. Már belefáradtam, hogy mindig ez megy, küldök képet magamról és kigúnyolnak vagy eltűnnek egy életre meg tiltanak. Élőben meg, hát ott is látom a reakciókat. :(
2013. ápr. 25. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit elírtad a kérdést. De ha így érzed, akkor egyszerűen ne csajozz.
2013. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rossz szekér után futottál

én eddig sosem voltam olyan pasiba szerelmes aki első ránézésre bejött, hanem megismertem az illetőt és ahogy egyre jobban megszerettem a külseje is megszépült ezáltal.

ez a baj a világgal, hogy az emberek 99% csak külső alapján ítél és ha valaki nem tetszik neki akkor már beszélgetni sem beszélget vele.

2013. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos szeretnél te is látni képet arról a lányról akivel ismerkedsz. Lehet hogy nem vagy egy herceg a lányok körében de a képed alapján IS lehetsz szimpatikus avagy sem.. iylen negativ,önsajnáló hozzállással nekem sem kellenél.
2013. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked nem érdemes csajoznod.
2013. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt a nyavalygást... mennyire egyszerű lenne ez az egész kapcsolatosdi, ha mindenkinek csak a külső számítana, azért bármit lehet tenni (fogadjunk, hogy te semmit se teszel, gondolom nem sportolsz, nem kondizol, stb... ). A legtöbb nő, aki a külsőt nézi, az a testet figyeli inkább, az arcnak nem kell szabályosnak meg olyan húde tökéletesnek lennie egy pasinál általában. Szóval tegyél érte, hogy jobb külsőd legyen.

Csak aztán majd ne lepődj meg, ha attól még ugyanúgy nem jön össze senkivel a dolog, mivel elárulom: nem a külső számít csak. A helyedben inkább a személyiséget fejleszteném, azzal sokkal többre mész. :)

Legyél jó fej, humoros, merd elmondani a véleményed, állj ki magadért...stb, ne sajnáltasd magad, szerezz egy kis önbizalmat.

És ne vedd ezt bántásnak, meg beszólásnak, csak segíteni akarok.

21L

2013. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is önbizalom!!!!!!!!

Egyébként meg én éppen egy olyan srácba vagyok bele esve, aki a barátnőimnek "nem esete" . Nem ismerem, mégis tetszik. Bár valóigaz, hogy a legtöbben a külsőt nézik, de lehet, hogy valaki a belsőt vagy esetleg éppen nekik te nem vagy "csúnya".

2013. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!