Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van olyan sok lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok lány, aki élvezettel gúnyolja ki a fiúkat, miért jó ez nektek lányok, nem lehetne csak úgy észre sem venni a fiút, muszáj nektek folyton gúnyolódni egy fiún, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Középsulis korom óta tapasztalom, hogy a lányok előszeretettel gúnyolnak ki fiúkat, tudom, mivel engem is sokszor gúnyoltak és sajnos még most is szoktak ismeretlen csajok kigúnyolni vagy kinevetni, pedig már felnőtt vagyok. Bár aki nem ismer, könnyen hiheti, hogy tini vagyok a fiatalosabb testi adottságaim, arcvonásaim miatt. Kevésbé fog az idő úgymond. De, ami igazán bosszantó, hogy már a facebookon is folyton azt kell olvasnom, hogy sok srác kiírása után van mindig egy-két csaj, aki beleköt szegény srác külsejébe, profilképébe. Nem értem miért ilyen kegyetlenek a csajok és mégis hogy esne nekik, ha őket is csúfolnák? Tudom, hogy sajnos ezek a lányok csak a s.ggnyalást kapják az életben a szép külsejük miatt, de akinek van lelke, szíve az nem bánt meg másokat, már pedig tapasztalataim szerint nagyon sok lány csúfol fiúkat vagy épp lányokat. Érdekes, hogy fiúknál ez sokkal kevésbé fordul elő. Engem például fiúk közül jó, ha kettő-három csúfolt ki, ők is ilyen tudatlana szakmunkás, ismeretlen arcok voltak, ellenben a csajok között meg sem tudnám számolni már, hogy hány alázott meg gúnyolt ki, törte le az önbizalmamat olyannyira, hogy mára megutáltam a lányokat és kerülöm őket, ahogy csak lehet, egyszerűen nem is menne a hozzájuk való közeledés, már annyira belémrögzült a gúnyolódásuk, ártó szándékuk. Tudom, hogy vannak rendes lányok, de akit nem ismerek, arról nem tudhatom előre, hogy épp milyen, emiatt mindig is sokkal távolságtartóbb vagyok egy lánnyal, mint egy fiúval.
2013. ápr. 25. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a "jóságos", "megértő" lányok tudnak a leggonoszabbak lenni... Érdekes...

Sokszor az ilyen csajok még a skinheadeknél is rosszabbak, mert egy nőtől mást várnánk azért...

2013. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mert a szerencsétleneknek csak a mások gúnyolódásán találnak örömet...az ilyeneket még csak le se szarjad.

( Mármint a "rossz" lányokat :D )

2013. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nők alapból gonoszabbak mint a férfiak.
2013. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
egy csaj megteheti,pláne ha barátnőivel van,hiába próbálsz neki beszélni,4-5 en leugatnak
2013. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A nagy feminizmusnak ez az eredménye!... Fölénybe kerekedtek a nők!
2013. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
mintha par pasi nem ezt csinalna -.- (a lanyokkal persze )
2013. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

komoly, felnőtt nők nem csinálják ezt. Tinikre jellemző, bár sajnos az idősebbekre is néha. Munkahelyen, normálisabb (nem sznob) főiskolákon a középiskolában "királynősködő" csajokat lenézik, nem veszik őket komolyan (ugyan kinek kéne ilyen gyerekes munkaerő??). Ezért sem barátkozom lányokkal.

21L

2013. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

a vicc az egészbe hogy egyszer velem egy randa csaj szívózott,koca csaj volt...de volt egy ci.gány palija így

nagy volt a szája....

2013. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan elbillent mostanság feléjük a mérleg, de remélem, hogy hamarosan leszakad a nyelve, aztán majd nézhetnek.
2013. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudod 6-os az a baj, hogy egy-két olyan nagypofájú übergizda alapján ítélitek meg a normálisabb férfiakat is.
2013. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!