Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az sokszor, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sokszor, hogy egy lány tetszik egy fiúnak, de a lány önmagát nem szereti?

Figyelt kérdés
Láttátok már lányok ezt a videót? realbeautysketches.dove.com
2013. ápr. 21. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mert nincs önbecsülésük..
2013. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lány ilyen-olyan okból önbizalomhiánnyal küzd, nem tudja elhinni, hogy bárki is szerethetné és elfogadhatná őt. Az ilyen lányokkal nagyon nehéz, sok energiát kell belefeccölni, amíg el lehet jutni valameddig, már ha egyáltalán el lehet jutni.
2013. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Soyfon válasza:
Azért is lehet, mert régebben mindenki kritizálta és azt mondták semmi jó nincs benne. ezért is lehet hogy nincs önbizalma.
2013. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sem ''szeretem,, önmagam és tetszemm pár fiúnak de nekem ők nem tetszenek. Ezért nem is foglalkozom velük. Nekem más tetszik csak nem tudom mit csináljak hogyan adjam tudtára.
2014. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!