Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan áruljam el a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan áruljam el a lánynak, hogy szeretnék vele találkozni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én dolgozom egész héten a lány meg egyetemre jár. Ugyanabban a városban fordulunk meg nap, mint nap. Mindketten busszal járunk be a környékről. Interneten keveset tudtam már vele beszélni, de legtöbbször nem elérhető mikor én igen és fordítva. Szerintetek jó ötlet felvetni ilyen kevés beszélgetés után a találkozás lehetőségét vagy megijed majd ettől?
2013. ápr. 24. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ez alapján nehéz megmondani, mert nem nagyon ismerjük a pontos helyzetet, de egy valami biztos, legalábbis a tapasztalat ezt mutatja: ha sokáig vársz vele akkor nagyobb eséllyel ijed meg :D
2013. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Küldesz neki egy üzenetet, valamilyen kedveset, amitől nem "ijed" meg, és meghívod benne egy találkozóra.

"Meghívhatlak egy üdítőre? Könnyebb személyesen a csevegés... Ekkor-akkor várhatlak itt-ott, vagy egy másik időpont Neked jobban megfelel?"


Hajrá!

2013. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:

Ha nem mondod meg neki, nem is fogja megtudni.

Dobd fel és kész.

2013. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. ápr. 24. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg, nem olyan nehéz. Ha megijed, akkor el fogja mondani, hogy megijedt.. Ha nem, akkor nem vesztettél sokat. :)
2013. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ijednék meg, ha beszélgetek valakivel azzal szívesen találkozom is, de ha tényleg csak keveset beszéltünk még akkor lehet azt mondanám, inkább várjunk még. Mellesleg nem csak akkor lehet interneten beszélgetni, ha mindketten elérhetőek vagytok. (Én nem is szoktam chat-elni senkivel, nem szeretem az ilyesmit.)
2013. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!