Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat olyan hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat olyan hogy az ember valakit soha többé nem tud elfelejtenni vagy túl jutni rajta?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
soha? az elég hosszú idő...szerintem nem
2013. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
van
2013. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utolsó:személyes tapasztalat?
2013. ápr. 24. 00:08
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Elfelejteni szerintem soha. Túllépni rajta idővel lehet.

Kinek kevesebb idő, kinek nagyon sok kell hozzá...

2013. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van, de ha te konkéran arra gondolsz, hogy nem lehet elfelejteni, akkor az nagyon reális. Attól függ, hogy mennyi időm van rá, hogy elfelejtsem a megismerés vagy elválás pillanatától. Mert ha 6 évesen szeretek bele valakibe (feltételezem szerelmi ügy, mert ide írtad) akkor lehet, hogy elfelejtem.

De ha 16 éves első nagy szerelem akkor lehet, hogy 60 évesen már azt sem fogod tudni, hogy voltál-e valaha szerelmes a párodon kívül más valakibe.


Ez a kérdés nagyon-nagyon reális.

2013. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, igen személyes tapasztalat
2013. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerinted van ezen az oldalon - vagy bárhol máshol - olyan, aki megtapasztalta fizikai valójában a "soha" időintervallumot?


Mivel értelemszerűen nincs, így konkrét választ nem fogsz erre a kérdésre kapni. Olyan biztosan van, hogy sokáig nem tudunk túllépni valakin. Hogy ez örökké tart-e? Őszintén szólva csak remélni tudom, hogy nem.

2013. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a soha az azt jelenti, hogy élete végéig?
2013. ápr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem több ilyen is van :-( a lezáratlan tisztázatlan végű "kapcsolatok"nál .... :-(
2013. ápr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!