Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira epic meal time-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira epic meal time-os kaját csinálnék a csajnak, vajon tetszene neki?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 20:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ne komplikálj már annyit légyszíves :D Este jön át, majd megírom, hogy sikerült :)
2013. ápr. 24. 18:01
 22/24 A kérdező kommentje:
És amúgy sem ismerem, első randi. Arra voltam kíváncsi, hogy lenne-e lány akinek imponálna ilyen körű igyekezet. Nem igazán vagyok az átlagos, sablonos témájú randik híve, mindegyiket máshogy tervezem aminek az a célja, hogy jó kedve legyen a lánynak, felszabadultam tudjon nevetni ne legyen az a feszélyezett, komor hangulat.
2013. ápr. 24. 18:05
 23/24 anonim válasza:
Nem vagyok nagy szakértő, szóval ne hallgass rám. Szerintem első randin nem kéne extrém dolgokkal próbálkozni, de ha elég leleményes vagy, meg tudod érdeklődni felőle, mi a vélménye az ilyesmiről anélkül, hogy lelőnéd a poént. Egyénfüggő az eféle dolgok fogadtatása, szóval, ezt vele kapcsolatba csak te tudhatod. Esetleg az exe, vagy aki utánna jön... :)
2013. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit érdekel... Nagyon jól sikerült :D
2013. ápr. 28. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!