Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira epic meal time-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira epic meal time-os kaját csinálnék a csajnak, vajon tetszene neki?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 20:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nekem bejönne, szeretek kajálni :DD
2013. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Amúgy amikor kiírtam a kérdést még nem gondoltam komolyan, de szerintem bevállalom! :D
2013. ápr. 23. 21:16
 13/24 anonim ***** válasza:
hát figyelj :D virágot bárki tud adni, az olyan sablon :D én a meghívott csaj helyében komolyan értékelném, egyrészt azt hogy bolond vagy kicsit, ez jó :D másrészt azt hogy komolyan egy ilyet összedobnál a kedvemért :D
2013. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Törekszem emlékezetes estét összehozni :)
2013. ápr. 23. 21:43
 15/24 anonim ***** válasza:
Kittiiiiiii, keversz magaddal...:$ <3
2013. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=C8Wu3Bps9ic


Ezt a műfajt a svédek találták ki, és sokkalta jobbak is. Szóval ha nem ismered. Pótold! :)

2013. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ismerem mind2-t, nem akarlak elkeseríteni de nem műfaj :) Főzős műsor mind2, az egyikben a kaján van a hangsúly meg a életveszélyes koleszterinszintről a másikban pedig a hülyéskedésen, meg hogy földhöz vágják a kaját mielőtt megfőzik... Bár az utóbbi szerintem is viccesebb, nem szeretném kipróbálni. Ja és az amerikai előbb volt :)
2013. ápr. 24. 17:13
 18/24 anonim válasza:
Én sem akarlak elkeseríteni, de nézz utánna a műfaj kifejezésnek. Rendben lehet, hogy az epic volt előbb, ezt nem tudom biztosan, de mindenesetre a svédek sokkalta viccesebre veszik a figurát, és ezért nézhetőbbek (számomra legalább is) :) Nem kötekedek, csak gondoltam, ha nem ismernéd, akkor ajánlom figyelmedbe :)
2013. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem igazán értelmezted a kérdést haver :) Szerintem egy lány ha meglátna egy hatalmas hamburgert amiben mégtöbb hamburger van és szalonna szívesebben kajálná, mint egy lábszagú, szőrszálas, sajtos tésztát :)
2013. ápr. 24. 17:30
 20/24 anonim válasza:
Jogos! Neharagudj! Mint mondtam, csak figyelemfelhívás céljából írtam, de ha már idepofátlankodtam, megpróbálok válaszolni a kérdésre is :) ...,... ööö izé... Nem ismerem a csajt. Vadidegenektől érdeklődni egy általad imert személy ízlése felől, hát... Ez nekem magas. XD
2013. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!