Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,gimnazista fiú. Régebben volt komoly kapcsolatom, 2 is egymás után, de azóta vannak problémák amik hátráltatnak.2 éve csak a kórházakat járom..Volt két műtétem különféle problémákkal, azok után nyáron eltört a lábam, most pedig ismét megújult a lábproblémám ami miatt egy ideig ágyba leszek...


Nem sok önbizalmam van,pedig állítólag külsőmmel semmi probléma. Többször elkezdtem a testmozgást ennek segítségére, de ahányszor elkezdtem annyiszor történt valami...Így nem tudok kapcsolatot kialakítani és igazából már az élettől is kezd elmenni a kedvem...Nem depresszió, csak már az a bizonyos "elégvolt" érzés..Néha úgy érzem egy párkapcsolat segítene ebből kilábalni, de esélyem sincs jelenleg az ismerkedésre..


2013. ápr. 23. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Internet? :) Egyik ismerősöm facebookon írt rá egy lányra, hogy lenne e kedve ismerkedni. És bejött neki :D
2013. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a netes ismerkedést, de ágyból csak így tudsz...

Esetleg ha van olyan csaj, akit ismersz valamennyire, és szívesebben megismernéd közelebbről, akkor rá írhatsz facebookon, beszélgettek, és pár beszélgetés után megemlíted, hogy mennyire unatkozol otthon egyedül - mert ugye otthon kell lenned...és hogy nem lenne-e kedve átmenni hozzád kicsit. Nézhettek filmet, beszélgethettek, stb. Ha valamelyik osztálytársad bejön, őt is áthívhatod, mondván hogy kell a lecke. :D

Azt nem mondom, hogy teljesen ismeretlen lányokra írj rá facebookon, mert ettől agyfrászt kapok, de az ismerőseidnél, vagy azoknál a lányoknál, akiket látásból ismersz, azokra simán ráírhatsz. :) Én biztos örülnék neki.

Igazából jobb ötletem nincs.

2013. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Eddig netes ismerkedés által az eredmény 0 sajnos. Ezen kívül éppen kiszemeltem sincsen :/ Ha csodára várok az pedig sokat nem fog lendíteni a szituáción.

2013. ápr. 23. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!