Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek ha egy srác kitartóan küzd értetek?

Figyelt kérdés
Jobban szeretitek ha egy srác küzd értetek vagy azt díjazzátok ha leáll és beletörődik a "nem" válaszra.
2013. ápr. 23. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha már határozottan azt mondtam, hogy NEM, akkor jobban jár, ha nem küzd. Persze soha nem lehet tudni, de valószínűleg nem tetszene már meg, ha addig nem, akkor pedig csak az idejét pazarolná, találna azalatt mást. :)
2013. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy nöert erdemes küzdeni, egy pics@ert nem erdemes.
2013. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A nem után küzdeni szánalmas, mivel azután a lányok egész távolságtartóan kezdenek el viselkedni és akkor már valóban zaklatásnak minősülhet az elég egyoldalú kínlódás.

Viszont küzdeni úgy is lehet, hogy konkrétumok nélkül. És akkor ha x idő múltán rátérsz a lényegre, mikor már valóban sokat tettél az ügy érdekében és azt mondja,hogy nem.. Akkor ő fogja magát rosszul érezni. Vagy azért mert buta, vagy azért mert bunkó.

2013. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a küzdés nem azt jelenti, hogy a nő azt mondja nem és a férfi ennek ellenére zaklatja.

Inkább azt jelenti, hogy kitartóan udvarol neki, kedveskedik, keresi a társaságát, de a lány is ad neki visszajelzéseket.

2013. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Engem se zaklasson, ha egy kicsit is érdekel, úgysem mondok nemet.
2013. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utalom, ha kuzd ertem. Torodjon bele, hogy nem. A velemenyem nem fog megvaltozni. :)

14/L

2013. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat számítanak a körülmények. Hogyan udvarolt, miért utasítottam el, hogyan küzdött.

Ha valaki randira hív egy olyan helyre, ahova nem akarok menni, nemet mondok, aztán elhív egy olyan helyre, ahova szívesen megyek, az pozitív. Ha erőlteti azt a helyet, ahova nem akarok menni, az negatív.

Általában az szimpatikus, ha egy kicsit visszalép az illető. Ha nem akarok vele kettesben randizni, akkor legyen baráti társasággal.

De az is lehet szimpatikus, ha magáért tesz. Ha azért utasítom el, mert műveletlen, és elkezdi kiművelni magát, az nagyon-nagyon pozitív. Merthogy nem kis munka, és a kedvemért teszi, illetve olyanná válik, akivel szívesen vagyok.


A beletörődés egyébként a legkevésbé szimpatikus. Ha az első nemre beletörődik, akkor nem is akart igazán engem...


A párom egyébként öt évig "küzdött". Pontosabban soha nem adta fel. Tartotta velem a kapcsolatot, pedig komoly barátom volt. És amint rés keletkezett a kapcsolatunkon, megjelent és elhódított. Na EZ borzasztóan tetszik benne :)

2013. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha elhamarkodottan vallott szerelmet, tehát még nem igazán ismertem, nem volt időm kialakítani a bizalmat, akkor nekem túl gyors a tempó, és nemet kap a hapsi.

Ha ezek után küzd(persze nem mindenből azt próbálja kihozni, hogy na de Anna, gyere már össze velem), hanem látszik rajta, hogy emberként, barátként is szeret engem, odaadó, és nem kerül csak azért, mert nőként nem lettem az övé, akkor meggondolnám, hogy később kap esélyt.


17/L

2013. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Anna kösz a tippet! :D akkor szervezek valami programot a kiszemeltemmel! :D
2013. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!