Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek ha egy srác kitartóan küzd értetek?

Figyelt kérdés
Jobban szeretitek ha egy srác küzd értetek vagy azt díjazzátok ha leáll és beletörődik a "nem" válaszra.
2013. ápr. 23. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Törődjön bele a nembe. Ha valakit elutasítok, az azért van mert nem érdekel. Ha utána is próbálkozik az már majdnem zaklatás.
2013. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
én fiú vagyok de soha nem küzdök küzdenék egy lányért sem ha azt mondja h nem én leszarom keresek egy másik lányt.
2013. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem szokták szeretni, ha nem értenek a szóból az emberek
2013. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jah ha huzatni akarta régen magát valamelyik kis hülye ribi otthagytam, de a mostani páromért küzdöttem azért. :)
2013. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kitartó csak akkor lehet az ember, ha van mi mellett kitartanod. Ami nem volt soha a "tied", arra csak "erőszakoskodhatsz", de azt nem nevezném kitartóságnak. A nőknek akkor lesz ismét tekintéjük (elnézést, de úgyérzem eléggé az a közhiedelem, hogy nem lehet egyik nőnek a szavára sem adni) ha a szavukra adunk. Ha azt mondja nem, akkor tiszteletben tartom, és hagyom. :) Ha akar valamit, ne utasítson el. Hazugságra akarna építeni egy kapcsolatot? Kétlem! :)
2013. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 ivilicious ***** válasza:
imádom,ha küzdenek értem és látom,h akarnak
2013. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#6 és kapnak is valamit cserébe a ciciden kívül?
2013. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

NŐ azt mondja: NEM! Ha a férfi tovább küzd -> akkor idióta ki nem ért a szép szóból. Ha a férfi feladja és nem küzd tovább -> akkor idióta, akiben nincs kitartás és meg se érdemli a nőt.


Ebből a helyzetből férfi nem jöhet ki jól.

2013. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Alapbol imponal egy csajnak ha egy srac kitarto, akkor is ha nem tetszik neki. Szerintem ez egy szep ereny (nem kell stalkernek lenni es bunkonak)


Sok parnal megesett, hogy elsöre nem jöttek össze es nem tetszettek, de az egyik kitarto volt, összehozott meg egy randit nagy gyözködesre es olyan jol sült el, hogy több lett belöle, esetleg a felületes dolgokon kivül megismertek a belsöket. Nem mondom, hogy ez mindenkinel sikerül, de bejöhet! Nincs altalanositas.


(amugy ezeknel a randiknal az az elönyöd, hogy a masiknak az elvaras szintje alapbol alacsony, szoval egy normalisabb randi is kellemes csalodas lehet. Mint ahogy egy varva-vart randi is csalodas lehet ha nem csicseregtek a fakon a madarak es nem volt tüzijatek a vegen, csak egy sima, mezei randi)

2013. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Egy nőért sem érdemes küzdeni. Mivel csak a külső számít nekik, úgyis eldől az első pillanatban, h összejön-e veled.
2013. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!