Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zenei fesztiválon össze lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenei fesztiválon össze lehet jönni normális pasival?

Figyelt kérdés
Fiatal, egyedülálló anyuka vagyok, nem nagyon van lehetőségem kimozdulni itthonról. Anyukám két napra elvállalta a picurt, hogy kicsit a korombeliekkel tudjak szórakozni. Nagyon szeretnék végre normális férfival megismerkedni, de máskor nem nagyon van lehtőségem gyerek nélkül mászkálni, úgy meg ismerkedni sem igazán lehet (hiszen mindig azt hiszik, hogy férjem is van, ha gyerekem van). 21 éves vagyok. Lehet így normális pasit megismerni?
2008. jún. 14. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
elég fiatal anyuka vagy.Hát a korodbeliekben nagyon ritka az olyan pasi aki összejönne egy gyerekes anyukával de a 28 év vagy idősebbeknél már lenne valami esélyed.Próbálkozz.
2008. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát, jelenlegi gondolkodásom szerint nekem nem gond, ha egy pasi idősebb nálam, olyan 35-ig bezárólag. De leginkább arra voltam kíváncsi, hogy egy ilyen fesztiválon, ahol alapban mindenki piázik (sok hasonlón voltam régen, nagyjából tudom), lehet olyan pasival találkozni, aki nem csak dugni akar? Nyilván akad, de van rá esélyem, hogy összeismerkedjek ilyennel? Persze elsősorban a barátaim és a jó zenék miatt megyek, de jó lenne már egy normális kapcsolat.
2008. jún. 14. 21:59
 3/3 anonim válasza:
52%
szerintem a válasz mindenképpen igen.az első szerelmemet is egy ilyen fesztiválon ismertem meg.én drukkolok neked.
2008. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!