Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más fiú is, aki nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, aki nem tud megfelelni a csajok igényeinek és emiatt frusztráltan éli a mindennapjait?

Figyelt kérdés
Például legyél elég magas, legyé elég nagy darab, hogy meg tudd védeni a barátnődet, ne legyél béna, ügyetlen. Például folyton ilyen dolgokkal szembesülök és emiatt állandó szorongásban élem a mindennapjaimat. Nem tudok megfelelni a lányok igényeinek és ez totál kikészít, míg egy lány lehet béna, ügyetlen, alacsony, törékeny csak nézzen ki szépen ennyi a dolga, addig a fiúk felé rengeteg követelmény, elvárás szegeződik. Én már ott elbuktam, hogy nem vagyok elég magas, ráadásul még ilyen sovány is vagyok, aki hízni sem tud, aztán elég béna is vagyok nem igazán az a nagymenő fiú típus. Emiatt is átnéznek rajtam a lányok.
2013. ápr. 22. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek max a saját igényeid,édesem.
2013. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit esetleg igényesebb lenni figyelj ,hogy kicsit trendibben öltözz. Nem azt mondom ,hogy húzz répagatyát meg egyből rózsaszín pólót csak egy kicsit trendibben. Hátha jobban felfigyelnek a lányok. Ha pedig megismernek és megtudják ,hogy kedves is jó fej vagy nem érdeklik majd őket.
2013. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En mar kikeszultem. Elfaradtam. Egy meggyotort ember lett belolem a magassagom miatt. Ez egy remalom amibol soha nem fogok felebredni.

25/F

166 cm

2013. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiben nem tudok megfelelni, amúgy minden oké:

Nem vagyok életvidám

Nem vagyok mosolygós

Nem vagyok barátságos/keves

Nem vagyok érdeklődő

Nem vagyok családcentrikus

Nem szeretem az állatokat és a kölköket

Nem vagyok monogám

Önző vagyok

Kényszerbeteg vagyok

Paranoiás vagyok

Sötét lelkű vagyok és arrogáns.

Hímsoviniszta vagyok.

nem vagyok ezek miatt magabiztos sem.

Személyiségteszten tehát tökéletes bukás. Ennyi.

Személyiségre a legnehezebb változni! De leszarom, nem érdekel, mert nekem megfelel a fizetős nők társasága is bőven. Annyira nem frusztrál, de néha mégis kicsit idegesít.

2013. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!