Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki volt vakrandin animeconon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt vakrandin animeconon?

Figyelt kérdés
Mostanában majdnem mindegyik Mondoconon van vakrandi lehetőség. Voltatok már? Gondolkozom h jelemtkezem a nyárira de nemtom milyen. Aki volt irja le a tapasztalatát. Értelmes , használható válaszokat kérek. Köszönöm :-D

2013. ápr. 21. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a fene az a Mondocon?? :O

Amúgy a vakrandi nem egy rossz dolog véleményem szerint.. :-D

2013. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Animés rendezvény.

Én nem voltam, mert nekem már van párom, de ha nem lenne, simán megpróbálnám. Mondjuk mindig ki van írva, hogy a fiúknál túljelentkezés van, a lányok meg nem nagyon mennek; ami érdekes, mert több lányt szoktam conon látni, mint fiút :D Szóval szerintem egy próbát megér, maximum szerzel 1-2 jóbarátot.

2013. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csókolom chef bácsi mi az a animeconon?
2013. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az animecon egy rajzfilmes, képregényes rendezvény. Am én sem értem h mér jelentkezik keúesebb lány pedig mi többen vagyunk :-)
2013. ápr. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!