Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már vakrandin? Részt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már vakrandin? Részt vennél rajta?

Figyelt kérdés

Milyen volt? :D


Ha nem vennél részt rajta, miért nem?


2012. okt. 27. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Háát.Ez azért elég húzós.Legalább egy képet jó lenne előtte látni.Tehát még nem voltam ilyenen.

Te kérdező?Mennél?

2012. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem voltam, de ha úgy adódna, részt vennék rajta. Nem kötelez semmire, max. beszélgetünk egy jót.
2012. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Én már voltam... :D A külseje nem igazán tetszett, de azon a randin nagyon-nagyon jól elbeszélgettünk. :) Végül nem lett belőle kapcsolat, de nagyon jól éreztem magam. :)

2012. okt. 27. 17:15
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem vennék részt, úgyis visszariadna minden lány, ahogy meglátna.
2012. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem épp ezért nincs értelme, egy randira nem azért megyek el hogy csak egy jót beszélgessek, és semmi több. ennyi erővel elmegyek a haveromhoz.
2012. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Van benne valami... De ki tudja, mikor találod meg azt, akivel érdemes lenne kapcsolatot kialakítani?
2012. okt. 27. 17:18
 7/18 TOMAtm ***** válasza:

voltam.haver barátnőjének a barátnője(aki nélkül nem jön sehova,szal én azért kellettem h lefoglaljam).

Ostoba volt,lófejű lófogú és tök olyan bajsza volt mint freddy mercurynak.szóval nem volt az igazi,pláne h másnap odajött a koleszomhoz h a 'pasimhoz jöttem'.volt mit magyarázkodnom....

azóta eltelt pár év,jópár,szerintem már kihevertem...

2012. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem voltam. De egy időben szívesen mentem volna, ha bárki is azt mondja, hogy ismerek egy srácot, szerintem ti jól kijönnétek, és hajrá egy randi.

Semmivel sem lutribb, mint egy magad szervezett találkozó, hiába ismerkedtem srácokkal, meg minden és tudtam róluk nagyjából ezt-azt, egy első rendes randi során úgyis rájöttem, hogy hát nagyon nem passzolunk össze...

2012. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát igen... 50-50%, ez benne a rossz és a jó. :) Utolsó, hogyan "koptattad le"?
2012. okt. 27. 17:27
 10/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat, utolsó előtti. :)


Utolsó- én is így vagyok vele. :)

2012. okt. 27. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!