Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális nálam ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális nálam ez?

Figyelt kérdés
Ha elmegye bulizni, általában rám hajtanak,többen is. De valahogy én érzem magam k.urvának, meg meg vagyok győződve róla, hogy csak idióta lehet, ha rámnyomul. :(

2013. ápr. 21. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
" csak idióta lehet, ha rám nyomul. " Annak tartod magad te is?:D Szeretem az önkritikát egy embernél. Fel a fejjel, lesz majd olyan egyén, aki kicsalogat a csigaházadból:D Aki mellett nőnek érezheted magad.
2013. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam annak, nem tudom. :(
2013. ápr. 21. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy abnormális,de ettől nem kéne félned.
2013. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

lehet, nem tudom.

Tegnap is elmentem buliba, és vagy ketten rám nyomultak. És úgy igazán egyik se tetszett, próbáltam is őket lekoptatni, aztán jött egy csaj a társaságból, közölvén az egyik sráccal, hogy "XYZ, szar az ízlésed". Enyhén esett csak szarul...

2013. ápr. 21. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszintén, hogy nézel ki? Mármint alakra, arcra, úgy alles zusammen.


Két dolog lehet: vagy jól nézel ki, vagy ezek az illetők az ősi "go ugly early" elvet akarték felhasználni - csak nem hagytad magadat.


Szóval ha a kérdésre van tárgyilagos válasz, akkor a két opció közül ki lehet választani a dolgot szvsz.

2013. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Középmagas vagyok, teltkarcsú (NEM folyok szét), derékig érő fekete haj, zöld szemek.

Az arcomra meg a hajamra szokták mondani, hogy szép, meg a melleimre.

Úgy alapvetően nincs bajom az adottságaimmal, van amin tudom, hogy még változtatni kell, van, amiből még le kéne faragni.

És nem, nem hagytam magam.

2013. ápr. 21. 17:23
 7/11 acelsziv ***** válasza:
Így olvasva jól nézhetsz ki. Az önbizalmadon lehetne még fejleszteni.
2013. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha. A leírásod alapján akár jól is nézhetsz ki, ez a "csak idióta lehet ha engem akar felszedni" dolog meg következhet abból hogy nem vagy megelégedve magaddal. :)
2013. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem nézek ki rosszul, és mégis. :(
2013. ápr. 28. 02:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress magadnak barátot, nem feltétlenül buliban/diszkóban - aztán egy tartósabb kapcsolat visszahozná az önbizalmadat vagy egy részét.
2013. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!