Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjünk csókra az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjünk csókra az első randin?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, van egy lány aki megtetszik, elhívod valahova. Eltöltetek egy szép estét, jól érzitek magatokat. Majd amikor elköszöntök van egy kis csend, ami szerintem egyértelműen a zöld út a csókhoz. Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy mindenképp megcsókolom (meg próbálom) a lányt az első randin. Azért teszem ezt, mivel ha tegyük fel el is utasítja a lány a dolgot, látja rajtam, hogy magabiztos vagyok és persze ki is mutatom neki, hogy vonzódok hozzá. Ti hogy vagytok ezzel a dologgal? Lányok, ti mennyire vagytok zárkózottak ilyen téren, vagy van valami szabályotok erre? Írjatok kort is. Várom a válaszokat, beszéljük ki ezt a dolgot :)

#randi #első #csók #töltöttkáposzta?
2013. ápr. 21. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nyilván kor függő is, de nekem azért furcsa lenne. Az első randin lehet, hogy egy szájra puszinak jobban örülnék:)

14/L

2013. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy mindenképpen meg kell próbálkozni a csókkal ha jól éreztétek magatokat. Ha nem, akkor a lány elkönyvelhet barátnak. Az nem gáz, ha a lány visszautasítja a dolgot, de a reakciójából le lehet szűrni, hogy bejövünk-e neki.
2013. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Á, a szájrapuszi az én koromban már nem a randi vége, hanem az eleje :D
2013. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 -es. Teljesen egyetértek veled, pont ezért kell megpróbálni a dolgot, hogy így a lány is könnyebben eldöntse, hogy a pasijának akar-e vagy csak egy barátnak.

Viszont azt sem akarjuk ugyebár éreztetni, hogy csak arra hajtunk... Szóval ez már csak ilyen dolog, ha nem vállaljuk a kockázatot nem is nyerhetünk :)

2013. ápr. 21. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:

mehet a csók első randin:)

L

2013. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

meg kell probálni, mert ha nem, többnyire haverszintre sülyledsz.

valamennyire tényleg kofüggő mert az idősebb nőnél nyilván lehet már 1. alkalommal ágy is.

de legalább már a 3. alkalommal meg kell csókolni úgymond, azután drasztikusan csökken az esélye. hisz ha bejöss zneki úgyis hagyja, max vigyorogva elutasít tehát színészkedik, de nyert ügyed van. ha meg úgysem tetszel neki akkor nem valószínű hogy 4-5 alkallom után megváltozik a véleménye. kivéve ha addig nem mutatsz fel valami nagyon férfias dolgot ami miatt azt hiszi félreismert.

2013. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha az első randin megcsókolja soknak nem gondolják ebből hogy csak "arra" hajt.és rengetegen el is várják az első randin a csókot..ha nem csókolja meg könnyen félősnek,vagy puhánynak hihetik.személy szerint én is ezekbe a kategóriákba tartozom. 15L
2013. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!