Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne 18-22 éves lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne 18-22 éves lányokkal ismerkedni (a neten kívül!)?

Figyelt kérdés

Mi jön be egyáltalán ennek a korosztálynak? Nagy hátrány ha valaki nem jár discoba?

21 éves srác vagyok, pechemre az egyetemen is olyan szakra járok, ahol csak fiúk vannak, szóval a környezetemben nincsenek igazán ennyi idős lányok.


2008. jún. 14. 11:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Villamosmérnök, talált süllyedt-pedig akárhova mehettem volna, már ezerszer megbántam,mostmár mind1.Mindenféle mérnök haverom is van, egy részük "partyállat",de én nem látom értelmét a heti 3-4 beb*szásnak.

Nyáron a strand sztem is jó, volt már ott sikerélményem.

2008. jún. 14. 15:01
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

az elte-beaches hozzászóló vagyok:

Hát úgy látszik, jobban kellene szorgalmazni az elte-bme összeruccanásokat, mert egyre több embertől hallom ezt.

2008. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 20 éves lány vagyok.. és közgázra járok..a sulink 70%a lány..ami borzasztó:)

A fiúk válogathatnak..és meg is teszik:( és általában "partyállatok" (csak h egy előttem szólót idézzek:) és ez nem feltétlenül jön be mindenkinek!Nekem pl egyáltalán nem. Főleg, h általában egy éjszakára akarnak felcsípni..én meg nem vagyok az a fajta lány..

LeJárok a fősulis kocsmába meccset nézni:) kéváházba, könyvtárba.. eljárok szakestekre.. ha bulizás, akk mondjuk rock@roll:)

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, h én épp az ellenkező gödörben vagyok..és én sem találok párt:(

Ráadásul egy kisebb városban, ahol a fősulisokon kívül mással nem igazán lehet találkozni:/

De hajrá! És ha megoldást találtál akk jelezd lécci:)

2008. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Na, kolléga, ha a 17:29-esnek nem írsz privátot, akkor meg is érdemled a sorsod.... xD
2008. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


17:29es lány: örömmel jelzek ha lesz vki!


Utolsó kerítő: írnék én szívesen privátot,de ne mindenkinél van beállítva, úgy mint nálad!:):p

2008. jún. 14. 23:54
 16/23 anonim ***** válasza:
halihó! ELTE-s vok,s nem tom,h kinek mond vmit, h Kandósok vagyunk mi fasza gyeekek,s kiabáljuk, h czi-czi-Bárczi! :)) vagyis van olyan,ahol a gólyatábor, gólyabál együtt van...nagy élmény:):P:P nem lehet kihagyni...s szerintem ha vki nagyon akar,akkor el mehet felsőbbévesként is majd...jó tudom soká lesz még...:)
2008. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
de tényleg mit csináljon az,aki "értelmes" pasikkal akar ismerkedni,d e az évfolyamán a 160emberből 6 fiú van :((( nem vicc! :((
2008. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%

"de tényleg mit csináljon az,aki "értelmes" pasikkal akar ismerkedni,d e az évfolyamán a 160emberből 6 fiú van :((( nem vicc! :(("


Nálam ugyanez van, csak fordítva.

De ez felvet egy kérdést: Hova van írva, hogy az évfolyamodból kell ismerkedni? Sőt, ez még rosszabbul is elsülhet, mint egy külsős dolog, mert ha: megismerkedsz, összejössz egy évfolyamtársaddal. Nagyon jól elvagytok, minden. Aztán egyszercsak vége, neked nagyon hiányzik, de el szeretnéd felejteni. Na, erre rájön az, hogy minden nap látod, minden nap találkoztok, akarva-akaratlanul is...

Szerinted?

Minden egyetem környéke, meg a nagyvárosok tele vannak jobbnál jobb helyekkel. Csak az nem tud csajozni/pasizni aki nem akar. Ha nem disco, akkor teaház, park, villamos, stb...

Járjatok már nyitott szemmel.. ;)

2008. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a kerítő.


Te lány, kapcsold már be légyszi a privátot, hogy a kolléga tudjon neked írni, ne hagyjátok már ki eymást, ha ennyire nehezen találtok párt, most meg itt egy ilyen ziccer :)

Szorítok nektek ;) xD

2008. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
jaj kedves kerítő nagyon aranyos vagy:) mondjuk én nem u.az a lány vok,aki a 17.29-eset írta... meg én pesten tanulok, ő meg úgy vettem ki,h kisebb városban... és nekem be is va nkapcsolva a privátom:DD :))... ? ? ? :)
2008. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!