Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne 18-22 éves lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne 18-22 éves lányokkal ismerkedni (a neten kívül!)?

Figyelt kérdés

Mi jön be egyáltalán ennek a korosztálynak? Nagy hátrány ha valaki nem jár discoba?

21 éves srác vagyok, pechemre az egyetemen is olyan szakra járok, ahol csak fiúk vannak, szóval a környezetemben nincsenek igazán ennyi idős lányok.


2008. jún. 14. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan 24 vagyok, de nálam kifejezetten pozitív dolog ha egy srác nem jár discoba. Nyáron fesztiválok, koncertek, vagy nyaraláskor jól lehet ismerkedni.
2008. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj, és is 21 éve egyetemista srác vagyok, és is olyan karon, ahol alig van csaj.

Mi a megoldás?

egyetemi klubbok, rendezvények. Pl. BME-napok, BME vegyész koli, vagy a csajos helyek klubjai. Pl. a SOTE-nek van a Rezső klub, sajna csak a szemeszterek alatt van nyitva, de ott világbajnok csajok vannak mindig, és még aranyosak is. Sőt, az disconak sem mondható, mert nem tücc-tücc zenét nyomnak. Na meg persze a fesztiválok, ki nem hagynám az EFOTT-ot sem, semmi pénzért :)

Szét kell nézni a sulid körül ;)

2008. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mozdulj ki a geped elol.A lanyok szeretnek szorakozni,bulizni....nezz korbe...a bulikon mindig tobb a lany...ok nem ulnek egesz napa gep elott.

Ugyhogy irany a szabad,akar a strand...ahol csk jol esik....

...de azt ne felejtsd h nem szeretik a bunko nyomulast...

Udv:1 csajszi

2008. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Uez a problémám nekem is :( 22 éves lány vagyok (4 napja 22 :)), szintén egyetemista, és mivel nem szeretek bulizni, igen csak szűkre szabottak a lehetőségek az ismerkedésre... Igaz, nálunk vannak fiúk az egyetemen (BTK-ra járok), de magyar szakon pl. meglehetősen kevesen vannak és sokan közülük már foglaltak...

De hogy vmi ötletet is adjak: sokan esküsznek a könyvtárakra (pl. a Szabó Ervin nagyon jó!), az egyetemi rendezvényekre - ahova ugye más egyetemekről is jöhet bárki -, illetve az egyetemek körüli teázókra, stb., ahova rengeteg lány jár - és nem feltétlenül fiúkkal mennek.

Nem tudom, általában a lányoknak mi jön be, de magyar szakon azt tapasztalom, hogy a konzervatív(abb), megbízható fiúkat keresik/keressük. Legyen intelligens, humoros, és ne aludjon meg a szájában a tej :) ... Szóval, nem egy hátrány, ha "szórakoztató vagy", (majdnem) bármilyen témához hozzá tudsz szólni és szeretsz kimozdulni otthoról... - nem bulizni, hanem kirándulni járni, múzeumba, ilyesmi.

... Első körben ennyi jutott eszembe :) Talán több a semminél :)

2008. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
iskolába kell járni
2008. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Könyvtárat már mondták nekem is, régen sokat jártam, de az egyetemen teljesen leszoktam róla. Oda általában tanulni mennek az emberek, nem lenne bunkóság ott zavarni őket?

Utolsó válaszoló:

Jártam én be eleget a suliba, minden órára, lehet h az volt a baj

2008. jún. 14. 14:20
 7/23 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy kimozdulnék otthonról, de ha nincs kivel...
2008. jún. 14. 14:24
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 22 éves lánnyal értek egyet.

21 éves vagyok, és tényleg ilyen pasikat keresünk, aki "szórakoztató" és akármiről lehet vele beszélgetni, kedves, megbízható, és nem partyállat, aki buliból buliba megy a héten (nekem volt ilyen, és vége lett).

Hol? Könyvtárat én is hallottam - akkor menj oda lányhoz, amikor mondjuk könyvet keres, nem éppen tanul, vagy magol.

Egyetemi rendezvények, most szünetelnek, de ősztől lesznek gólyáknak rendezvények, oda jelentkezz segítőnek, nekünk ősztől mentorprogram lesz, én arra jelentkeztem mentornak.

Lesznek egyetemi körök, klubok ősztől stb.

Nyáron marad a strand, kávézók, parkok. vagy ha ajánlhatok valamit ELTÉ-n lesz 26-án azt hiszem egész napos strand-party. Én mennék, csak akkor már dolgozom.

[link]


Ennyi tippem van ;)

2008. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Csak nem villamosmernoki vagy informatikai szakra jarsz? :D Ott el tudom kepzelni, hogy 0-hoz tart a lanyok szama. Ha vannak mas, kevesbe ferfi-centrikus szakra jaro haverjaid, akkor csinalj veluk programokat, jarj be koleszokba, egyetem utan menjetek el ide-oda. Az o ismeroseik kozott biztos lesz par egyedulallo lany. S mivel Nalad gondolom szamit az intelligencia is, itt valoban "ertelmisegi" lanyokkal tudsz megismerkedni. A BME-n egyebkent csomo fakultativ kozossegepito programot is szerveznek. A kevesbe bulizos tipusoknak peldaul rendszeresen szerveznek turakat a hegyekbe. Tok jo ismerkedesi lehetoseg!!!
2008. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Az utcán :)
2008. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!