Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri egy olyan p. csának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy olyan p. csának lenni aki mindenét kiteszi?

Figyelt kérdés
mert ugye úgy veszem észre hogy azok körül ugrálnak a pasik..és egy nem olyan feltünő csajt pedig amaz mellett észre sem vesznek.tehát a kérdésem az,hogy észre e veszitek a nem olyan feltünő de ,,szép,,csjokat?:d
2013. ápr. 18. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
hát nézd...majd azon kapja magát 30 évesen, hogy ráül a bárszékre és lecsúszik rajta
2013. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Az én nagyim mindig azt mondja: a jó árú a pult alól is elmegy :)
2013. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
+ nem fogok igy se ugy se megváltozni,csak érdekel..
2013. ápr. 18. 22:05
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekik meg, mert mindig kelleni fognak a férfiaknak. Meg nekünk is jó, ha csak szexkapcsolatot akarunk. Mindennek észre kell venni a pozitív oldalát.
2013. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
"észre e veszitek"... Nem kizárólag a szépségen múlik minden. Egy "átlagos" lány is fel tudja hívni magára a figyelmet, csak sajnos sokszor az a baj, hogy kisnyuszit játszanak, és azt sugározzák magukból, hogy "jaj, ne szólj hozzám, rám se nézz", aztán meg panaszkodnak, hogy senki nem néz rájuk.
2013. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak dugni akarsz akkor igen. De ha azt akarod h ne azt gondolják rólad h egy tipikus kis rib@nc vagy akit szex után kidobnak akkor ne légy ilyen.
2013. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose add ki magad eleinte:D Annak tedd ki a szived-lelked, aki rászolgált arra, hogy megengeded neki, hogy megismerjen.
2013. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem akar olyan lenni. A kevésbé magamutogató lányokat sokkal hamarabb észre veszem.
2013. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem a sors nagy mellekkel áldott meg, de egyáltalán nem szoktam őket mutogatni, általában mindig pólót hordok, épp ezért, mert nyáron, ha felveszek egy ujjatlan felsőt, aminek még csak nincs is mély dekoltázsa, akkor rögtön jön egy két srác aki próbál ismerkedni, de persze ritkán néz a szemembe...Engem ez mindig zavarba hoz, és hiába nem akarom mutogatni, ha egy nyári ruhát veszek fel szem előtt van...mégse vagyok pics@ ...amúgy meg az olyanok akik sokszor a semmit is mutogatják, hát olyannak nem éri meg lenni... Szeresd azt aki vagy, és ha van elég önbizalmad akkor a kisugárzásod is olyan lesz, hogy vonzóvá válsz a férfiaknak. Hidd el, úgyis megtalál majd a nagy szerelem, engem is megtalált már 3 éve:)

Szóval ne kurv*lj el azért, mert melletted a világ már az erkölcsiség fogalmát se ismeri...

2013. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most például fülig szerelmes vagyok egy szolid lányba:)

Sokkal érdekesebb mint azok akiken feleannyi ruha van.

17/F

2013. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!