Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elbúcsúzás után rögtön sms,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbúcsúzás után rögtön sms, facen üzenet stb. Ez mindenkinél így van? : D

Figyelt kérdés
Nekem a fiú akivel randizok (3 randink volt eddig) mindig írt. Vagy akkor miután elbúcsúztunk, rá pár perccel már jött is az sms, vagy mikor hazaért, az volt neki az első dolga, hogy írjon facen egy üzenetet. Ez ilyen általános dolog?
2013. ápr. 18. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
így van rendjén a dolog, ha nem ez lenne, akkor az lenen a sz*r, mert akkor nincs érdeklődés.
2013. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hülye szokás ez az állandó írogatás. Akkor minek búcsúzik el, ha utána ott liheg sms-ben? Akkor köszönjön el úgy, hogy "majd írok, mert olyan debil vagyok, hogy nem tudok személyesen lezárni egy beszélgetést."

Én akkor írok a nőmnek, ha értelme van, nem minden hülyeség miatt. Én biztos szóvá tenném, ha nem tudna leakadni a telefonról és minden percben irkálna meg hívna. Szerencsére nem ilyen.

28F

2013. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát nem kell minden percben hívogatni és írkálni, elég annyit, hogy köszönöm a randit, nagyon jól éreztem magamat veled, és remélem találkozunk még vagy mittomén...érted...nem kell percenként írni
2013. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12!

Köszönöm!

Ez pontosan ilyen felelősséghárítás, hogy "fúh, gyáva/balf.sz voltam, hogy élőben elmondjam ezt meg ezt...". Legalábbis az én esetemben, akárhányszor randi utáni sms-t kaptam így, az állt benne, hogy hát nem tudja mondta-e, de nagyon jófej vagyok, meg jól érezte magát, meg reméli, még találkozunk stb-stb. 5 perccel azelőtt nem volt elég tökös, hogy kinyissa a száját és elmondja, mit gondol, sms-ben meg fossa a szót? Na ne. Ez nálam nem egyenességre vall, és a nem egyenes embereket messzire kerülöm, mert ebből később más jellegű problémák is adódhatnak. Ha ír másnap, hogy meg kéne ismételni a randit v vmi, az teljesen rendben van, de így... Szerintem gáz.

2013. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13-as vagyok!



Én elmondtam mindig a randin is előtte, hogy szimpatikus, de sms-ben is...vagy felesleges? Nem írogattam percenként, írtam egy sms-t, ennyi.

2013. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez csajfüggő. Én olyan fajta vagyok, hogy allergiás vagyok arra, ha egy ismerkedő kapcsolatban a pasi állandóan ír, vagy hív. Ha elmondod a randin, mit gondolsz, az nagyon elég, de éppen ezért fölösleges közvetlen utána írni neki. Esetleg este, vagy másnap, az szerintem sem gáz. De mondom, biztosan van rengeteg olyan csaj, aki értékeli, ha írsz neki, mert valóban aranyos gesztus, de engem kifejezetten idegesít, ha az ember csak sms-en vagy neten tud egyenes lenni.
2013. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt a részét megértem, jogos! Legyen őszinte élőben is, és azonnal! Ebből sokmindent leszűrni, hogy őszinte-e az illető.
2013. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!