Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zsidó származású lányok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsidó származású lányok csak zsidó származású pasit választotok?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos nektek a körülmetéltség? Hogy viszonyultok ehhez a témakörhöz? Elvégre már nem kell a sivatagban vándorolni :))


(Kérem, hogy antiszemita megjegyzéseket kerüljük!!!)


Kort és nemet is kérek. Köszönöm!



2013. ápr. 16. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

6-os válaszoló: lehet, hogy nőként nagyon hasznos és kellemes, de nekem pl nagyon nem és most egy rakás pénzbe fog kerülni nekem a bőrpótlás, ezt már látom....

Ahogy utánakérdezek ennek, egyre inkább kiderül, hogy ezt egyszerű megcsinálni, de visszacsinálni sok idő és még több pénz, gyógyulás, baj.... és kockázat.

Ocsmány egy dolog, olyan csonkolás, amit csak nagyon barbár népek képesek megcsinálni (mai napig pici csecsemőkön, érzéstelenítés nélkül, nem törődve azzal, hogy majd az a gyerek később akarja-e vagy nem) olyan indokokkal, amik 2013-ban, főleg Európa közepén teljességgel elfogadhatatlanok...

2013. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Nemcsak nőként hasznos, hanem a férfiaknak is! Kérdezz meg egy Urológust, vagy olvass bele egy férfiak egészségével foglalkozó magazinba! A körülmetélés hasznos mindkét fél számára, és igen, Európa közepén Magyarországon is terjed. Semmi köze a magyarsághoz, sem a zsidósághoz, szimplán emberi, egészségügyi kérdés!
2013. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is körülmetélésem volt és semmi előnyét nem láttam soha, sőt...
2013. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%

Klipsch: nem értem mit nem értesz. Illetve szerintem tudod, hogy miért is jobb. IGEN, azért! :-)


(A sérült hozzászólók miatt privátban nem levelezek.)

2013. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#4 szted a mai németeknek mennyi közük van Auschwitz-hoz? Ne legyél már ennyire korlátolt.
2015. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!