Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zsidó származású lányok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsidó származású lányok csak zsidó származású pasit választotok?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos nektek a körülmetéltség? Hogy viszonyultok ehhez a témakörhöz? Elvégre már nem kell a sivatagban vándorolni :))


(Kérem, hogy antiszemita megjegyzéseket kerüljük!!!)


Kort és nemet is kérek. Köszönöm!



2013. ápr. 16. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden zsidó van körülmetélve.
2013. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
csak akkor ha cionista
2013. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

"Mennyire fontos nektek a körülmetéltség? Hogy viszonyultok ehhez a témakörhöz? Elvégre már nem kell a sivatagban vándorolni :)) "

– Ezzel a kiegészítéssel már a proli kategóriába sorolnak. A zsidóság nem abból áll, hogy körül vagy metélve, hanem a szokások tartásáról. Mo-n szerintem nincs sok hagyományőrző zsidó, sokkal inkább több a zsidó felmenőkkel rendelkező.

Az meg, hogy körül vannak metélve a férfiak az csak egy apró jelzés, semmi több.

Mondom ezt se zsidóként, se lányként.

2013. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
82%
Nem:) Bár számomra egy zsidó férfi vonzóbb,de az aktuális párom sem zsidó.. Sőt. :) A vicc az,hogy német származású..:D
2013. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Te férfi vagy, vagy nő? Korod? És mi vonzóbb egy zsidóban? A szakálla? Az öltözködése? Vagy az ezektől független fizimiskája?

2013. ápr. 16. 18:11
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Az egy tévhit, hogy minden zsidó körül van metélve. Magyarországon éppen hogy nincs nincs minden zsidó körülmetélve, mert sokan elhagyták ezt a szokást.


Az is tévhit, hogy aki körül van metélve, az zsidó. Sokkal több nem zsidó van, aki körül van metélve, mint ahány zsidó.


Ugyan én nem vagyok zsidó, de van egy csomó zsidó barátnőm. Számukra nem fontos, nem szempont hogy zsidó származású legyen a párjuk. Az viszont fontos lehet,(egészségügyi okok miatt számomra is az) hogy a társuk legyen körülmetélve. Akinek volt már ilyen szerelme, az tudja, hogy van különbség, nem is kevés. Felnőtt korban is meg lehet csináltatni, pici, de nagyon hasznos beavatkozás!


Remélem segítettem!


31/N

2013. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

#4: "Sőt. :) A vicc az,hogy német származású..:D"

Ebben mi a vicc?

2013. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 -os válaszoló!


Nem tudom, hogy milyen egészségügyi dolgokról hadoválsz...

A sivatagban vándorló héber ajkú népekkel ellentétben nekünk lehetőségünk van minden nap (akár többször is) tisztítószerrel (szappan, tusfürdő) és vízzel megmosni a makkomat. Az első két bekezdésed pedig 100%-ig haszontalan, ugyanis én egyáltalán nem állítottam hogy csak a zsidók vannak körülmetélve és hogy ők MIND.


De azért a válaszodban volt hasznos rész is, ami valóban felelt a kérdésre! Megy a zöld kéz, és köszi!

2013. ápr. 18. 14:35
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Mi a vicc benne hogy német? Nem érteni? Erről eszembe jutott egy vicc: az ajtón kopogtatnak, miközben kiabálják „

-„nyissák ki, lenni barát!”

- „ de nem németek?”

- „ NEIN!”

:D

2013. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

7-es

Az a vicc, hogy Hitler forogna a sírjában, ha tudná.

2013. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!