Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ér rá találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ér rá találkozni mikor én szeretném?

Figyelt kérdés
Mindig a fiú mondja hogy "Holnap délután 3 kor találkozzunk" és akkor én belemegyek, az úgy jó neki. De ha én mondom hogy találkozzunk valamikor akkor jön azzal hogy "Akkor nem érek rá, az nem jó" vagy nem is válaszol rá semmit. Miért ilyen?
2013. ápr. 15. 21:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy leginkább csak vasárnap ér rá velem találkozni. Mindig csak vasárnap, vagy volt hogy 1-2 vasárnap ki is maradt. És ha játszom ezzel hogy ez most nem jó, akkor csak 2 héttel később tudunk találkozni. Mert hogy neki nincs ideje...2 hét meg sok :(


De volt már hogy mondta hogy "Ma délután találkozhatnánk ha van kedved, 1 óra múlva ott vagyok" de akkor pl úgy voltam vele hogy azért ez nem így megy. És akkor nem találkoztunk. De mondjuk kedvem sem volt mert nem úgy intéztem a dolgaimat.

2013. ápr. 15. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!