Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondta hogy "Majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta hogy "Majd jelentkezem ha találkozni tudunk" és nem jelentkezik, akkor már nem is fog?

Figyelt kérdés
4 nap telt el a randi óta és nem hívott :( Én már lassan sírni fogok miatta :( Ez volt a 6. randi és meg is csókolt.
2013. ápr. 9. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondta exbarátnöm... azota is várom a hivását... pedig két éve már h szétmentünk kb
2013. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Emiatt ne sírj. Inkább örülj, hogy nem történt semmi komolyabb, mert ha azután tűnne el, az tényleg fájna...


Amúgy a többi randi után hívott? Én ezt a dumát max akkor fogadnám el, ha külföldön dolgozik. Akinek fontos vagy, az mindig tud rád időt szakítani, másnem telefonon, vagy chaten...

2013. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Olyan volt hogy eltelt 5-6 nap is, és én már nem bírtam magammal. És akkor én írtam neki chaten hogy "Na mizujs?" és akkor írt vissza hogy semmi blabla, ráérsz-e holnap találkozni megint. De ezt eljátszotta 2 alkalommal is. De volt olyan is hogy ő írt magától hogy tudnánk-e találkozni majd. De pl most is online a chaten. És nem ír. Tegnap is az volt. És akkor sem írt.


Csak nem tudom...Ma van a szülinapja. Írjak neki boldog szülinapot üzenetet? Mert most akkor megint én keresem :( De ha meg nem írok b*nkó vagyok...

2013. ápr. 9. 15:26
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Írjál neki, de csak annyit, hogy boldog szülinapot kívánsz neki!

Megértelek, velem nem rég azt csinálta a pasi az ötödik randi után, hogy egy hétig nem keresett, egész héten arra vártam, aztán nem birtam tovább és felhívtam, mire közölte, hogy most nem ér rá, majd jövő héten találkozunk. Vártam, hogy keressen szintén egész héten, de nem keresett természetesen, írtam neki, mire megírta, hogy ez ennyi volt és stb.....

Olyan bunkók a pasik, hogy elképesztő, azt sem tudják megmondani neked, hogy már nem akarnak tőled semmit.

Persze lehet, hogy a te esetedben nem erről van szó. De ennek ellenére az biztos, hogy nem vesz téged igazán komolyan, ha napokig nem keres. Velem is ezt csinálta ez a pasi, aztán látod le is rázott, pedig minden nagyon jól alakult. 6 randi után már azért többet várna az ember. Nem azt mondom, hogy mindennap keressen, de ez a szitu akkor se normális.

2013. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na ez az ha nekem egy nap vagy 40szer nem jut eszembe akkor egyszer sem. Ha pasi lennék ilyen helyzetben legalább 1 sms-t írnék a csajnak, vagy facebookon vagy nem is tudom, de ő még ott sem ír....Komolyan mondom sokkal könnyebb egy pasinak, vagy pedig népszerű, csinos, jó csajnak kell lenni. Lehet ez bennem a hiba hogy nem vagyok elég szép neki.


Legutóbbi randinkon beteg voltam kicsit de utána írt egy sms-t hogy "Sajnálom hogy beteg voltál, különben egész film alatt csak bújtam volna hozzád, és öleltelek volna, na de majd legközelebb. Gyógyulj meg és vigyázz magadra (L)" ezt akkor írta miután elbúcsúztunk. Aztán én is írtam neki hogy hétvégére gondolt-e legközelebbre. Majd visszaírt hogy "Majd jelentkezem ha találkozni tudunk" és ennek 4 napja.

2013. ápr. 9. 15:47
 6/14 A kérdező kommentje:
De se egy "Hogy vagy meggyógyultál-e?" vagy valami...Semmi. Semmi érdeklődés, életjel stb.
2013. ápr. 9. 15:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne magadban keresd a hibát. Ez a pasi, akiről beszéltem egy átlagos srác volt, igazából nem is az esetem. Ennek ellenére kezdtem nagyon megkedvelni. Oda volt értem, tetszettem neki. Ennek ellenére szó nélkül lerázott. Szóval nem a külsőn múlt a dolog, bár szerintem nem is a belsőn, mert szerintem jól elvoltunk. Ilyen az élet, már kezdek hozzászokni. Meg ilyenek a pasik...Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet megmondani ezt nekünk, miért hagyják, hogy izguljunk napokig. Sokkal jobb lenne, ha megmondanák egyértelműen és nem napok vagy hetek múlva....Nem hiszem, hogy ez olyan nagy elvárás lenne. De ezek a mai férfiak. Bunkók, beképzeltek, egy normális kapcsolatra nem képesek...Tisztelet a kivételnek.
2013. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ott szúrjuk el, vagyis részemről én, hogy én akarom őt jobban. Én jobban rá vagyok kattanva mint ő rám. Nem az hogy megmondtam ezt neki, de szerintem megérzi. A filmekben sokkal jobb egy lánynak: udvarolnak neki, ő meg válogat. Mondjuk biztos van az életben is ilyen hogy a lány válogathat a pasik között, de én soha sem voltam ilyen helyzetben.
2013. ápr. 9. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem végig mondták az ismerőseim, hogy nem vesz komolyan a srác, ha napokig nem keres. De én nem hittem nekik, sőt haragudtam rájuk. Persze aztán jött a nagy pofára esés és beláttam, hogy igazuk volt. Szóval ha keresne is még a pasi, akkor is el kellene szerintem gondolkoznod azon, hogy hogyan tovább vagy ezt vele megbeszélni. Mert ez szerintem így nem normális és neked sem jó.
2013. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy szokta hogy eltűnik napokra, és akkor úgy ír hogy tele rakja szívekkel, meg csókos fejekkel az üzenetetit, meg beleírja hogy már nagyon hiányzol (ezt a hiányzol szót minden üzenetébe beleteszi mikor nem találkozunk és nem beszélünk egy darabig) meg hogy "már nagyon várom hogy láthassalak" "alig várom a találkozást". Na mindegy felköszöntöm aztán meglátjuk mi lesz. Ha esetleg megint találkozunk személyesen, akkor meg elmondom hogy ez nekem így kevés hogy napokig nem jutok eszébe.


Mondjuk ezt már egyszer írtam neki hogy "Ha hiányoznék neked akkor keresnél néha" majd azt írta vissza hogy "Hiányzol, csak más felé is járnak a gondolataim, de hidd el sokat vagy eszemben".

2013. ápr. 9. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!