Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Csapattársatok exével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csapattársatok exével járnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy gyengécskébb Megye2-es focicsapatban focizol, 20/F vagy. Mivel faluban laksz, amúgy is ismer mindenki mindenkit, de te még egy csapatban is focizol azzal a sráccal, akinek az exbarátnője nagyon bejön neked. 2 évig járt a sráccal, de neked már előtte is tetszett a csaj. Most hogy szakítottak, végre szabad a csaj, és kaptál is tőle jeleket(szemezgetés) arra, h szeretne tőled valamit. Egyébként a lány nem riba*c, még csak 2 csávóval járt, és nem teszi a pi*sáját az egész focicsapatnak, csak hogy tiszta legyen.

Srácok! Nektek kéne a csaj ezek után? Akár komolyabb kapcsolatra is? (kort is létszi)


2013. ápr. 14. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, hogy megfektetném-e, ha már csak ex. Akkor a válasz igen.

De hogy járnék-e vele azt nem én és nem te döntöd el... Tudod a szerelem nem kérdez. Ha szerelmes leszel, akkor járni fogsz vele, ha ő is úgy érzi.

2013. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és a mi falunkban is volt/ van ilyen, a srác azóta közutálatnak van kitéve:(
2013. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben a csapatban van olyan csávó, aki a csapattársának kétgyermekes feleségét nyúlta le... vagyis csak volt, mert azóta nem jelent meg edzéseken. :D
2013. ápr. 14. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha gáz van akk max Te sem jelensz meg:) am meg én is elbujnék a helyében, bár én lány vagyok:D
2013. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha még barátod is a srác én nem tenném...
2013. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hyatt ***** válasza:

Nem tudom hogy működik a fiúk között ez de biztos titeket is zavar. Féltékenyek vagytok és szar látni. Az hogy van más még elfogadható de, hogy ezzel naponta találkozzatok...


Más kérdés hogy hogy váltak el. Ha már kihűlt a kapcsolat és barátként egymást segítve az új, boldogabb kapcsolat felé történt simán lehet hogy még örülne is neki - már ha megbízhatónak tart - hogy veled jön össze és nem valami taplóval.


Szerintem ezeket tudd meg.

Ha nagy volt a szerelem a csaj dobta akkor kerüld mert csak konfliktus lesz belőle.

2013. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!