Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Szóval 14 éves vagyok, és hát hamarosan bekerülök a gimnáziumba. Többnyire minden fiúnak a gimiben van először barátnője és engem is érdekelne, hogy kb. milyen esélyeim lesznek majd.

Szóval: Régebben versenyszerűen sportoltam, ma már csak hobbiból focizom és néha kosarazom is. Emellett gitározom és nemrég kezdtem el hegedülni. Amolyan filozófus agy vagyok, már egész kiskorom óta a dolgok értelmét és lényegét keresem. Eléggé menő barátaim vannak, szóval társasági ember is vagyok. A tanulmányi eredményeimet tekintve, 4/5 vagyok, bár ha tanulnék, sokak szerint sokkal jobb lennék. Kinézetem pedig: (Képet nem linkelek, nem szeretnék ismerősbe botlani)

Sötétbarna haj, kék szem, magas, sportos test.

Most lehet hitetlenkedni, hogy egy gitáros srác hogy kérdezhet ilyent, de én ezt nem látom annyira menőnek, és a zenei tudásomat eddig sohasem használtam csajozásra.


2013. márc. 31. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejövős vagy ezek alapján:) 14/L
2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt kb. mindenféle pozitívumot összegyűjtöttél, hogy mindenki azt írja, hogy "igen", de valószínűleg nem ilyen vagy valóságban.
2013. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menő leszel, nyugi. Csak ezt a filozófus dumát tartogasd annak a lánynak, akivel majd tényleg komoly a dolog.


25/N

2013. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki, van csaj. a nőknek nem kell más. nézd meg a sok üresfejű swagyolo pávát..mindnek van. mondjuk azok könnyű p*csák. az igazi lányban nem tudok segíteni, mindenkinél más.
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kifejezetten igen!:)
2013. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Önmagában ennyi kevés. Érettebb lehetsz a korodnál, viszont öreg lennék hozzád. :D


21/N

2013. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden akkor dől el, amikor bekerülsz az új közösségbe. Konkrétumot előre nem lehet mondani sohasem.


Mit, milyen embereket értesz "menő barátok" alatt?

2013. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig is tetszettek az olyan fiúk aki hangszerenjátszanak(és persz sportolnak is)

Szívesen megismernélek:)

2013. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bogcsika22 válasza:
en igen
2013. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!