Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas lányok, maximum hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, maximum hány cm-el kisebb fiúval járnátok?

Figyelt kérdés

Írjátok le azt is hogy milyen magasak vagytok :D


Tetszenek a magas lányok, csak sajnos én kicsi vagyok :D 170 cm


2013. márc. 13. 00:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hát max szerintem 4 cm.

180cm-14/L

2013. márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

3-4 centi max


173

2013. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

179 cm vagyok.

4-5 cm még belefér

2013. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Én max valem egy magassal

165 cm

2013. márc. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
A "valem" az valamilyen arab tájszólás?
2013. márc. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

általában ha nem a táska mellé kell a barát kiegészítőnek a legtöbb csaj letojja a magasságot.

Minél magasabb annál inkább. Egy alacsony lány sokkal többet görcsöl ezen a hülyeségen mint egy 2m feletti.

Ha a divatpicsknál akarsz bevágódni a 170eddel esélyed sincs, ugyanis nem mutatnátok jól együtt és ez itt a gátló tényező. Vannak akik így választanak párt (aztán nem értik miért nem működnek a kapcsolataik).


Mielőtt elítélné bárki is ezt, mi srácok is néha idióta módon válogatunk mellméret meg segg alapján...


azonban mikor a kémia és az élet egyéb dolgai (tetszik a spiritusza pl) is beleszólhatnak az ilyen dolgok mind eltűnnek.

2013. márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 173 vagyok és nem járnék alacsonyabb fiúval. Nem azért mert divatp.csa lennék v nagyon válogatós, egyszerűen csak nem érzem magam nőnek mellette ha én vagyok a nagyobb.
2013. márc. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

exem 158 cm volt..

én 166cm vagyok 18/L

2013. márc. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

De kis 173cmeske bizony divatpcsa vagy. A párodat pedig úgy választod meg mint a boltban a táskádat. Egyszerűen neked az jelenti a nőiességed hogy a kék táskádhoz kék cipőt veszel.

Ezek nélkül a marhaságok nélkül nem éreznéd magad nőnek.


A párod is ezért kell hogy száz nyolcvan mittudoménhány felett legyen. Ez egy kikötés nálad.

Mintha én azt mondanám hogy nem járok olyan lánnyal akinek nincs D kosara legalább mert ettől érzem magam férfinak :D

Ugyan már... komolyan ettől kellene férfinak éreznem magam?


Nem. Ezt aztért mondhatom mert nekem ez tetszik pl most hirtelen így a fejemben. Ha pedig szóba sem állok lánnyal akinek nincsenek ekkora dudái... hát simán mondhatod rám hogy egy popsikobak vagyok.

2013. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
185 centi vagyok és képtelen vagyok a nálam alacsonyabb pasikra férfiként tekinteni. Hadd ne legyen már divatpi.csa az a nő, aki nem akar rákönyökölni a pasija fejére. Ha a férfiaknak lehetnek kikötéseik, akkor ennyi maradjon már meg nekünk is. Nem kiegészítőnek akarom magam mellett, de ha nem vagyok képes vonzódni hozzá mert zavar az alacsonysága, az ugyanolyan mint amikor egy pasi fujjog a túlsúlyos nőkre, ami érdekes módon elfogadott és mindenki jogosnak ítéli.
2013. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!