Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas lányok, maximum hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, maximum hány cm-el kisebb fiúval járnátok?

Figyelt kérdés

Írjátok le azt is hogy milyen magasak vagytok :D


Tetszenek a magas lányok, csak sajnos én kicsi vagyok :D 170 cm


2013. márc. 13. 00:01
1 2
 11/20 anonim válasza:
kb. 3-4centi még elmegy. de azért sokkal jobban érzem magam, ha magasabb nálam. 181/18/l és még valami: 170cm nem kicsi, ha a személyiséged olyan nem fog számítani a magasság
2013. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

"...ha nem vagyok képes vonzódni hozzá mert zavar az alacsonysága, az ugyanolyan mint amikor egy pasi fujjog a túlsúlyos nőkre, ami érdekes módon elfogadott és mindenki jogosnak ítéli."

Párválasztási szokásaiddal nem akarok vitatkozni, mivel az a te dolgod, viszont a hasonlatodra mindenképp válaszolnék. A magasság 100% genetikából adódik, míg a testsúly jellemzően nem, azaz egy testesebb lány jó eséllyel azért olyan testalkatú, mert nem képes/akar ellenállni a kalóriadús ételeknek, azaz hozzáállásával is gondok vannak. Tudom milyen ez, nekem is oda kell figyelnem arra, hogy mit eszem, de meg tudom oldani.

Topicnyitónak: én is úgy látom, hogy a lányok a magasabb srácokat részesítik előnyben, vannak ismerőseim, akik kerek-perec meg is mondták, hogy alacsonyabb fiút nem akarnak. Mondjuk, az igazat megvallva, én nem örülnék, ha a párom magasabb lenne nálam (fiú vagyok), bár emiatt nem is küldeném el, mert részletkérdés, és nem ő tehet róla...

2013. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én csak nálam magasabbal,180cm vagyok .
2013. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok, ugyanakkora, mint a pasim, és egyáltalán nem zavar, hogy nem magas.
2013. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
minimum minusz 5 centivel lehetek csak nala magasabb
2013. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ilyen szempontbol a nagy drabar zsiraf lanyok szerencsetlenek, 175 centinel eleg tre, ha magasabbak
2013. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem,hogy élvezem a 180cm-es magasságomat.Nem érzem magam szerencsétlennek. Párom szerencsére 188cm,magas sarkú is belefér simán. :)
2013. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

0.

170vagyok.

2013. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok és olyan 6-7 cm még belefér, de akár 10 cm is.
2013. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nézd megértem amit írsz és igazad van. Amikor ki kell mondani ki az akit ideális társnak képelünk el akkor mi is kihúzzuk a túlsúlyos vagy deszka ill létra lányokat. De azt ismerd el hogy amikor valaki levesz a lábadról az, jobb esetben nem a külsejével történik.


Ha már több mint 6 zátonyra futott kapcsolat van mögötted és mindig a külső volt az ami meghódított gondolkozz el rajta mi lehet a gond :).

Bizony egy pasi is el tud kezdeni járni egy túlsúlyos nővel ha valamiért megszereti. Persze manapság mindenben sietni kell. A párválasztás is inkább impulzus vásárlás mint valódi vonzalom.

2013. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!