Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúktól és lányoktól is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól és lányoktól is várok, mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
A volt barátommal fél év után most újra fogunk találkozni, de csak mint barátok. Én még mindig szeretem, neki viszont barátnője van azóta. Hogyan öltözzek? Mit mondjak? Kérdezhetem a barátnőjéről? Megölelhetem? Utalhatok régi dolgokra abból az időből, amikor jártunk? Hú, tudnék még kérdezni. Privátban is írhattok.
2013. ápr. 14. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Öleléssel vigyázz, lehet, hogy az exed már nem örülne neki. Óvatos baráti puszi is elég. Ruhán ne gondolkozz, elvégre nem randira mész, átlagos utcai ruha bőven elég. Nosztalgiázni meg egyből túlzás lenne, hacsak nem akarod lerohanni, de ez nem túl jó ötlet. Fél év után van elég beszédtéma amúgy is (kivel mi történt azóta). Barátnőre rá lehet kérdezni, de szintén csak óvatosan, nem rámenősen.
2013. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem találkozgatnék az exeimmel. Gondolom te se örülnél, ha a pasid az exnőjével nosztalgiázna...
2013. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem jó ötlet ez az újra találkozás. Szerintem legyél természetes, kérdezheted az új barátnőjéről de ne az legyen a fő téma. Az ölelést hagyd az majd adja magát. Mesélhetsz neki régi dolgokat is csak ne vidd túlzásba nehogy azt érezze hogy akarsz valamit.
2013. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ő kezdeményezi nagyon ezt a találkozás dolgot, én egy ideig beszélni is alig bírtam vele, annyira hiányzott most már az megy, szóval tényleg jóban vagyunk, de tovább nem keresgethetem a kifogásokat, hogy miért nem akarom. És mivel szeretem, valahol mélyen mégis szeretném látni.
2013. ápr. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!