Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most járni akar velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most járni akar velem?

Figyelt kérdés
NA szal van egy csaj aki, fogjukrá teszik , meg szóba is áll velem meg jókat szoktunk dumálni msnen meg ugy elhülyülünk általában azonban mostanság elégé fura. tegnep is a suliban fogdosta a kezem meg simagatott meg közölte velem hogy szakitott a barátjával szerintetek?
2008. jún. 13. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Áhh, kizárt, hogy akarna is bármit!:) Keress olyan lányt, akit érdekelsz!:)
2008. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy emberre (lányra!) nem illik azt mondani, hogy "ez"!

Amúgy valószínűleg bejössz neki, és már bartája sincs, úgyhogy gyerünk, hívd el valahová randizni :)

2008. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen az "ez" kifejezés még nekem is bántó így, hogy más nőre mondod.


Amúgy emg szerintem nem véletlenül közölte h szabad..

Kérdezz rá, hogy suli után van-e kedve sétálni, ha megy akkor jól haladsz. Sétálás közben kérdezz rá h miért szakítottak, vagy ha a kézfogás ennyire megszokott már, akkor fogd meg akezét. Hívd meg mondjuk egy fagyira.

Ha ez így megvolt, és minden jól ment... este msn-en kérdezd meg h jól érezte-e magát, ha azt mondja igen, akkor írd h ismételjétek meg.

Ennyi.. menni fog az! :D

2008. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

HÁT UTÓLA ÉN IS RÁJÖTEM HOGY NEM EZ VOLT RÁ A MEGELELÖ SZÓ (EZ).

AMugy kössz a válaszokat föleg az utolsót

2008. jún. 13. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
az ez szó használata alapján akkrora tuskó vagy , hogy magadtól repedsz
2008. jún. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy nem vagyok tuskó csak reggel vot és nem forog ilyenkor az agyam
2008. jún. 14. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
az "ez most járni akar velem?!" eléggé tuskós megfogalmazás. a leírtak alapján igen, de remélem,hogy megjön szegénynek a maradék esze. neked meg lehetne több is,hogy észrevedd, és megpróbálhatnád valamiféle modorra nevelni magadat.
2008. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

'ez' cuki volt : DD (najonem)

hogy haladsz vele?

2008. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát végül is most hivtam el moziba és mondta hogy jön:D
2008. jún. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!