Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találkozhatok hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatok hozzám hasonlóakkal?

Figyelt kérdés
majdnem 17 éves lány vagyok és még nem volt barátom(nem, nem vagyok csúnya vagy kövér). Minden eddigi fiúismerősöm éretlen, a menőzés, a szórakozás érdekli őket. Én kicsit visszahúzódóbb, komolyabb vagyok, lehet, hogy ez baj, de érdekel a jövőm, úgy gondolom nem csak buliból áll az élet. Vannak az én korosztályomban hasonló fiúk?
2013. ápr. 13. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
kevés az ilyen.. én is szeretek bulizni egyébként, de ritkán járok, mert sokat dolgozom, és egyszerűen túl fáradt vagyok hozzá.. de hát ugye kinek a pap, kinek a papné
2013. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

nem tudom szerintem az normális ha a 17 éves fiúknak még a menőzés bulizás áll a szemük előtt inkább:D..


inkább menj el te is bulizni mert szinte biztos vagyok benne hogy te is el akarsz menni legalább egyszer egyett csapatni:D

2013. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!