Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találkozhatok hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatok hozzám hasonlóakkal?

Figyelt kérdés
majdnem 17 éves lány vagyok és még nem volt barátom(nem, nem vagyok csúnya vagy kövér). Minden eddigi fiúismerősöm éretlen, a menőzés, a szórakozás érdekli őket. Én kicsit visszahúzódóbb, komolyabb vagyok, lehet, hogy ez baj, de érdekel a jövőm, úgy gondolom nem csak buliból áll az élet. Vannak az én korosztályomban hasonló fiúk?
2013. ápr. 13. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Inkább keres 20-21 éves korosztályból valakit, ők már azért érettebbek.
2013. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
keress*
2013. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Csúnya vagy. Ha jó csaj lennél akkor hajtanának rád.
2013. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nézzél szét az érettebb pasik között, ha beleférnek az izlésedbe azok is.
2013. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3-as, te vagy itt a helyi bassz szájba?
2013. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva tapasztaltam.Nálunk a lányok azok felszínesek,éretlenkék és minden hétvégén más buliban henteregnek..

17/F

2013. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. Én pl nem nagyon járok szórakozni.

Én viszont eddig olyan lányokkal nem találkoztam, mint Te. Na jó, találkoztam, de azok már foglaltak voltak. :D hát ilyen az élet ... :D

2013. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

osztom a hatos véleményét,én pedig épp ezért nem keresek görcsösen lányt,mert nekem nem kell cica baba,plázacica,csak a buli,buli,mert az ilyen lányokban nehezen biznék,ezért én mindig belsőt figyelem meg,és abba szeretek/szerettem eddig bele :) (elsősorban.)


19F

2013. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ej-ej nem eresztetted bő lére a kommentárt.

Keresik egyáltalán a társaságodat csak te nem kérsz belőlük, vagy hogy van ez?

Mit értesz az alatt, hogy nem vagy csúnya? Az, hogy valaki nem kövér, nem azt jelenti, hogy sovány, sőt pláne nem azt, hogy akkor már kinéz valahogy.

Az, hogy mit mutatnak magukból az ilyen korú fiúk nem enged meg egyenes következtetést arra, hogy valójában is ilyenek. A barátaik, ismerőseik előtt sokan mások, a család előtt is. Aki megpróbál a peremen maradni magányos lesz és idővel megtörik, vagy ha túlságosan köti az ebet a karóhoz akkor az isten irgalmazza.

Mind1, egy szó , mint száz. Ne a borító alapján ítéld meg a könyvet. Lapozz szépen bele. Válassz egy szimpatikusat, vedd le a polcról és nézegesd. Találsz majd benne szépet, rosszat, de ami biztos, hogy sokkal több mindent fog rejteni, mint amit te gondolnál róla.

F

2013. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne csúnya...? Nekem is van barátnőm, akinek nagyon szép arca van, csinos alakja. Rendes, okos, sőt, humora is van! Még sem talált még magának párt.

Kedves Kérdező, biztos, hogy vannak, csak ők inkább háttérben vannak, visszahúzódóak, félénkek is.

18/L

2013. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!