Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az első randin csókolózni? És ha csak az 5. -en engedem?

Figyelt kérdés
Vagy csak az 5.-en állok rá készen? Ha egy lány nem engedi meg mondjuk a 2.-on, akkor dobjátok?
2013. ápr. 11. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ki mondta hogy kell? A randi nem egyenlö azzal hogy kapcsoaltot kezdek valakivel.

A Randi tulajdonképpen egy terepszemle, hogy megéri-e ráhajtani a másik félre. ÉS ha igen na onnantol kezdödhet az, hogy csok meg miegymás.

2013. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem KELL! Semmit sem KELL..

Van aki olyan beállítottságú, vagy hogy annyira bejön neki a lány hogy már ez elsőn megcsókolja, de van aki nem. Ha nem akarod nem muszáj

2013. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kávétejszín ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, hogy az első randin csókolózni kell.

Ha egy fiú amiatt dob, mert nem hagytad megcsókolni magad, na akkor az annyit is ér.

Akkor csókolózz, amikor úgy érzed, hogy készen vagy rá és megismerted már eléggé a párodat.

2013. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hyatt ***** válasza:
100%
nem tudom, nincs nálam a kézikönyv mert... mert nincs ilyen kézikönyv.
2013. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell,vagy muszáj,akkor tedd meg,amikor úgy érzed,készen állsz rá.Ha érdekelsz egy fiút,és normális,megértő,akkor nem fogja siettetni a dolgokat.
2013. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz a negyedik randim egy lánnyal, de még a kezét se nagyon engedte megfogni.. És mint mondtam most lesz a negyedik, de még koptattam le :D
2013. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!