Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja megismerkedtem egy férfival de kiderült, hogy menyasszonya van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja beültünk egy sörözőbe egy volt kollégámmal és az ő munkatársával.Most találkoztam vele először de az első pillanattól jól megértettük egymást és nagyon jókat beszélgettünk.Az este végén elhívott a hétvégére egy buliba,telefonszámot is cseréltünk,hogy majd egyeztetünk a bulival kapcsolatban.Reggel írt nekem egy SMS-t,hogy örül,hogy megismert és szeretne még velem a jövőben találkozni mert szimpatikusnak tart.Pár órával később felhívott egy dühöngő nő és azt kérdezte,hogy mit akarok ettől a férfitól.Kiderült,hogy a nő a menyasszonya akiről idáig nem is tudtam mert a férfi azt mondta,hogy egyedülálló.Kollégám beszélt a férfival,aki azt mondta,hogy szakított a menyasszonyával még aznap és szeretne engem felhívni,hogy megmagyarázza a dolgot,és azt is kérdezte,hogy mi a kedvenc virágom.Nem tudom,hogy higgyek-e neki vagy sem.Szerintetek?Ti mit tennétek a helyemben?
2013. ápr. 10. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg utána járhatsz valahogy a dolognak, én nem hinnék neki egyből...inkább szakíts meg vele minden kapcsolatot. Később veled is ugyanez megtörténhet, hogy ott hagy majd amikor már a menyasszonya leszel.
2013. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakított a menyasszonyával, akkor az honnan tudta meg a te telefonszámod?

Miért hazudta azt, hogy egyedülálló? Hiszen, amikor még ezt mondta volt menyasszonya... Akkor legalább mondta volna azt, hogy most készül vele szakítani, vagy valami, de ez így hazugság.


Én a helyedben óvatos lennék, max beszélnék vele, de többe nem mennék egyenlőre, és később meglátod, hogy mennyire bízhatsz meg benne, mert annak nyilván lesz jele, ha még megvan a menyasszony is.


29/n

2013. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

kamuszaga van a kérdésednek.


"Pár órával később felhívott egy dühöngő nő és azt kérdezte,hogy mit akarok ettől a férfitól."


Megismersz egy vadidegen fazont, és pár órával később a nője tudja a te tel.számodat?:D Ennyire gyors nincs egy ms.Marple:DD

2013. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A számomat szerintem a telefonjából kereshette ki.Szerintem az a típusú nő,aki elolvasgatja a párja üzeneteit mert nem bízik benne.Másképp nem tudom,hogy honnan tudott a létezésemről.Nem akarok senki kapcsolatába beletolakodni,mindig is óvakodtam az ilyesmitől de most nagyon bizonytalan vagyok.Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 10. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:

4 pár órával később? ugyan. Még 1-2 nap az oké, de pár óra-kicsukva.


Szóval akkor kamu.

2013. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló:

Bárcsak kamu lenne,legalább nem fájna miatta a fejem.Mint írtam,a férfi írt nekem másnap reggel egy üzenetet a menyasszonya az üzenet írása után pár órával hívott fel.Értelmezni is kellene a szöveget nem csak elolvasni.

2013. ápr. 10. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
hagyd békén
2013. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha a telefonjába beletud nézni, akkor hogyan is szakítottak, mert akkor elég közel voltak egymáshoz, karnyújtásnyira

ja ezek szerint így szokta, egyiket dobja, a másik már ott van

jól érezheted Magadat vele, jó beszélőkéje van, amúgy nem megbízható, elég gerinctelen viselkedés, sajnálom N

2013. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akárhogy is van, egy zűrös kapcsolatba nem jó "bekapcsolódni". Rosszabb esetben a pasiról az is kiderülhet, hogy alapból hazug és hűtlen minden kapcsolatában, nem csak ebben.
2013. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy nem szimpatikus és elég gyanús is ennek a férfinek a viselkedése, úgyhogy nálam biztos nem rúgna labdába.
2013. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!