Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit gondoltok? Testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok? Testalkat+arc, meg minden!

Figyelt kérdés

[link]


Használható válaszokat, köszi



2013. ápr. 7. 22:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én vagyok az.
2013. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%
Bitches... Bitches everywhere...
2013. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
hát ha te vagy ralyta akkor szép ;D
2013. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk ,hogy nézel ki de az arc fontos, különben lehet akármilyen jó tested... persze ez is relatív. De most ne várd ,hogy akárki akármit mondjon, ha gondolod küldj egy képet nem, nem kell ,hogy bikinibe legyél rajta. És majd én megmondom őszintén mit gondolok, ez persze pár embernek sértő de van aki értékeli :)
2013. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24-es vagyok, mondjuk előtte mondhatsz egy megyét mert még kiderül ,hogy ismerjük egymást :DD
2013. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Pest megye de ahhoz szégyenlős vagyok h képet is küldjek :D:D
2013. ápr. 7. 22:19
 27/32 anonim ***** válasza:
Akkó' kérlek szépen nem ismerlek. Hát te tudod ,de akkor mi értelme a kérdésednek? :D hidd el minden ember más ráadásul ízlésben is. Példának mondom ,hogy ismertem egy ikerpárt teljesen ugyanúgy néztek ki számomra meg mások számára is de a csajok az egyiket mégis jobban imádták mivel a másiknak más volt elvileg az arca tehát csak aztmondom ,hogy ha az egypetéjű ikertesódról raknál fel képet se biztos ,hogy amit róla mondanak az igaz lenne rád is.
2013. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

persze persze..értem én

ez tényleg relatív, na meg a kisugárzás és egy kis sütnivaló sokat tud dobni a dolgon ;)

az arcommal nincs baj, sőt -másoktól elég jó visszajelzéseket kapok-

inkább a testre voltam kíváncsi, hogy érdemes-e lefogyasztanom magam ilyen szintre, de ezekszerint megvetett példány lennék úgy, tehát megpróbálom visszafogni az anorexiás, bulimiás hajlamokat :))))

2013. ápr. 7. 22:29
 29/32 anonim ***** válasza:
Inkább magadról mutass képet
2013. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Akkor nincs baj :D

Fogd is vissza azért általában jó ,ha van egy kis fognivaló na meg láttam én már gyönyörű lányt lefogyni és hát na a mellek is eltűnnek...

2013. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!