Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a pasinál? Hogy tudnám kideríteni, hogy szeretne-e párkapcsolatot velem? Ő 27 éves én 26 vagyok.

Figyelt kérdés
2005-ben ismertem meg az interneten. Akkor összejöttünk. Nem volt köztünk a csókon kívül semmi. Vége lett. Az eltelt évek alatt egyszer találkoztunk akkor barátnője volt.Majd egy másik pasitól nekem gyerekem lett. Néha megkeresett írt facebookon. Idén 2-szer taliztunk. Az elsőn szájon puszilt. Tudom, hogy tetszem neki csak nagyon elfoglalt. Sokat dolgozik, sokat utazik. Nagyon szeretnék vele összejönni. Hogy csináljam, hogy ne vegye zaklatásnak? Konkrétan nem merek rákérdezni... Bocsi, ha hosszú lett. Kérlek segítsetek!!!!

2013. ápr. 6. 23:33
 1/3 hyatt ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok csókold meg és kiderül mi lesz. Gondolom pasiknál is működik.
2013. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The Other ***** válasza:
Hááát, a gyerek miatt nem vennék rá mérget, hogy hosszabb távra tervez veled. Lehet, hogy "rövidebbre" viszont pont megfelelnél, ha érted mire gondolok...
2013. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen értem, mire gondolsz. Sose célozgatott, semmilyen jelét nem láttam rajta, hogy csak szexre kellenék. Köszi a válaszokat.
2013. ápr. 6. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!