Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit várjak egy 23 éves lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várjak egy 23 éves lánytól? Párkapcsolatot vagy szexet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok. Egy buliban ismerkedtem meg ezzel a lánnyal, beszélgettünk egyet, persze inkább viccelődve, mint komolyan. Eléggé tette magát, de nem csókoltam meg, nem is volt semmi. Most facebookon rámírt, ilyen ismerkedősen.

Tetszeni tetszik (szívesen elvinném egy körre, vagy kettőre) de nincs kedvem párkapcsolathoz. Most ha elhívnám randira, ez jönne le neki? Értitek nem akarom hitegetni, de lehet, hogy komolyabbnak lát mint vagyok.



2013. jan. 19. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy ő mit akar. Vidd el valahova, aztán ott megbeszélitek mi a helyzet
2013. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg hogy ő mit akar,ne csak lefektesd aztán otthagyod...egy kávé mindig belefér
2013. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele. Mond meg neki, hogy párkapcsolatot nem akarsz, de más jöhet. Ha benne van, akkor nyert ügyed van, ha nincs, akkor majd jön más.
2013. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerintetek komolyabb vagy könnyedebb szándékkal keresett meg?
2013. jan. 19. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így megjósolni nem lehet. Attól, hogy 23 éves, még lehet iq-hiányos tiniribanc.
2013. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

komolyabb


22L

2013. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mi nem ismerjük, nem is látunk a fejével, de korából ítélve komoly szándékkal.
2013. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De azt nem kerdezheti meg, h. mit akar...
2013. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Itt a harmadik X felénél jöttem rá arra

aki egy pinát is kihagy a világ legnagyobb barma!

Szerintem ha tetszik akkor döngesd meg, szarjál rá mit érez ők sem válogatnak a módszerekben ne félj...

2013. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!