Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok a sovány fiúktól a fiúk a kövér lányoktól undorodnak?

Figyelt kérdés
Én már rohadtul unom, hogy minden csaj azzal jön ezen az oldalon, hogy ő undorodik a sovány fiúktól, ő sose járna sovány fiúval, inkább járna egy dagadt sráccal. Ez csak számomra felfoghatatlan? Én szeretek vékon ylenni, sok helyre beférek, nem foglalok sok helyet és könnyűnek, fittnek érzem magam. Másrészt nem tagadom, genetikai okai is vannak és volt időszak, amikor én is hülye módjára keményen edzettem, mert a lányoknak akartam megfelelni, de ma már nem érdekel, fogadjon úgy minden lány, ahogy vagyok, ha nem bírják megérteni, hogy én szeretek vékony, egészséges alkatú lenni, nem pedig kigyúrt akkor ez van, nekem így is sok csalódásom van már külsőre hajtó csajokkal. Szoktam edzeni, de ez erőnlétre megy és nem tudok tőle felszedni 10-20kiló izmot, anyagilag nekem nem érné meg jelenleg az a testépítő életmód, ami ahhoz kéne, hogy felszedjek sok-sok kilót. Az is bosszant, hogy sokan nem is értik a testépítés lényegét, csak lökik a hülyeséget, hogy súlyzózzál és jön az izom, amikor az nem ilyen egyszerű. A lényeg, hogy elég ijesztő, hogy ma már egy dagadt férfi is vonzóbb, mint egy sovány. Én ezt nagyon nem értem.
2013. ápr. 6. 00:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%
Hát én pont fordítva veszem észre, és a vékony fiúk sokkal sikeresebbek a lányoknál. A hozzám hasonló dagadt disznóknak, akiken több a háj, mint bármi más, sosem kellünk majd a nőknek. Bár én rettentően dagadt vagyok. De ennek is megvan az előnye :D Legalább hamarabb megpatkolok :D
2013. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én a suliba látok vékonyka palikat is bomba csajokkal és kövér csávókat is bomba csajokkal. Nem tudom mire mennek, de ez az általánosítás hülyeség.
2013. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
14 és 16 miért nem megy más oldalra, ha így vélekedik az oldal látogatóiról, úgy, hogy nem is ismer közülük senkit? El lehet húzni!
2013. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Noydra ***** válasza:
23-as, azért mert néha rendesen felüdülés röhögni a kérdések 90%-án, mert sok már emberileg egyszerűen szánalmas... És van egy 10%-nyi kérdés, akiknek tényleg lehet is válaszolni rendesen. :)
2013. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én nem undorodom a vékony srácoktól, de mivel ösztönileg a pasi az oltalmazó, picit zavarna, hogy erősebb vagy teltebb vagyok a páromnál. mintha nekem kéne valakit orrbaverni aki inzultálja :D persze, megtenném, ha kell, csak értitek :D

17/L

2013. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!